Акциздік алым маркаларымен міндетті таңбалауға жататын импортталатын акцизделетін тауарлар бойынша акциздер төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 2 желтоқсан N 1224. Күші жойылды - ҚР Үкіметіні 1999.04.19. N 431 қаулысымен. ~P990431
Бюджетке акциздік алым маркаларымен міндетті таңбалауға жататын импортталатын акцизделетін тауарлар бойынша акциздердің толық және уақытылы түсуін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Акциздік алым маркаларымен міндетті таңбалауға жататын импортталатын акцизделетін тауарлар бойынша акциздер төлеу, акциздік алым маркілерін сатып алу сәтінде, импортталатын таңбаланған акцизделетін тауарларды кедендік ресімдейтін кеден органына жүргізіледі деп белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Акцизделетін тауарларды жаңа үлгідегі акциздік алым маркаларымен міндетті түрде таңбалауды енгізу туралы" 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1749 P961749_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 518-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
7-тармақтың үшінші және төртінші абзацтары алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі бұрын қабылданған шешімдерді осы қаулыға сәйкес келтірсін.
4. Осы қаулы 1999 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об уплате акцизов по импортируемым подакцизным товарам, подлежащим обязательной маркировке марками акцизного сбора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1998 года N 1224 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 апреля 1999 г. N 431 ~P990431
В целях обеспечения полного и своевременного поступления акцизов в бюджет по импортируемым подакцизным товарам, подлежащим обязательной маркировке марками акцизного сбора, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что уплата акцизов по импортируемым подакцизным товарам, подлежащим обязательной маркировке, производится в момент приобретения марок акцизного сбора таможенному органу, который будет производить таможенное оформление импортируемых маркированных подакцизных товаров.
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года № 1749 P961749_ "О введении обязательной маркировки подакцизных товаров марками акцизного сбора нового образца" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 53, ст.518) внести следующее изменение:
абзацы третий и четвертый пункта 7 исключить.
3. Министерству государственных доходов Республики Казахстан привести
ранее принятые решения в соответствие с настоящим постановлением.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 1999 года и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова