Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 12 желтоқсан N 1281
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне
үш вице-министрі болуға рұқсат етілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1998 года № 1281
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан иметь трех вице-Министров.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)