Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 қыркүйектегі N 839 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 18 желтоқсан N 1290. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.01. N 922 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының халықты туберкулезден қорғаудың шұғыл шаралары туралы" 1998 жылғы 4 қыркүйектегі N 839  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
Туберкулезбен күрес жөніндегі республикалық үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Тұрсымбаев Балташ       - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Молдабайұлы               орынбасары, төраға
Нұрқиянов Төлеухан      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұратханұлы               шаруашылығы министрі
Еркін Қыдыр             - "Егемен Қазақстан" газеті бас редакторының
орынбасары
Тодорова Наталья        - "Қазахстанская правда" газетінің бөлім
Владимировна              меңгерушісі
Асқаров Ерік            - "Елорда" мемлекеттік баспасының бас
Мұхамед-Хафизұлы          редакторы
Тұрғынбеков Серік       - Қазақстан Жазушылар одағының мүшесі, ақын
Александр Сергеевич Павлов, Мерей Құрманұлы Уәйісов, Николай Афанасьевич Власов, Еркін Ермекұлы Дүрімбетов, Амангелді Әбдірахманұлы Жангереев, Шахайдар Жорабекұлы Тұрсынқұлов көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 года № 839
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 г. № 1290. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 сентября 2004 года N 922 (P040922)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 года № 839  P980839_   "О неотложных мерах защиты населения от туберкулеза в Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав Республиканского координационного совета по борьбе с туберкулезом:
Турсумбаева Балташа    - Заместителя Премьер-Министра Республики
Молдабаевича             Казахстан, председателем
Нуркиянова Тулеухана   - Министра сельского хозяйства Республики
Муратхановича            Казахстан
Еркин Кыдыр            - заместителя главного редактора
газеты "Егемен Казахстан"
Тодорову Наталью       - заведующую отделом газеты
Владимировну             "Казахстанская правда"
Аскарова Ерика         - главного редактора государственного
Мухамед-Хафизовича       издательства "Елорда"
Тургимбекова Серика    - члена Союза писателей Казахстан,
поэта
вывести из указанного состава:
Павлова Александра Сергеевича, Ваисова Мерея Курмановича, Власова Николая Афанасьевича, Дурумбетова Еркина Ермековича, Жангиреева Амангельды Абдрахмановича, Турсункулова Шахайдара Жорабековича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан