Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 18 желтоқсан N 1299
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Радиоэлектроника және байланыс жөніндегі ұлттық орталығы" акционерлік қоғамын құру туралы" 1998 жылғы 24 шілдедегі N 691 P980691_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мына шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Республикалық нысаналы ғылыми-техникалық бағдарламаның негізгі тапсырмалары мен көрсеткіштері туралы" 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1002 P971002_ қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Телекоммуникациялар мен байланыстың қазіргі заманғы жүйелерін құру" республикалық нысаналы ғылыми-техникалық бағдарламасының 1997-2000 жылдарға арналған негізгі тапсырмалары мен көрсеткіштерінде:
6-тарауда:
екінші абзацтағы "Радиоэлектроника және байланыс жөніндегі ұлттық орталықтың (РЭБ ҰО)" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Радиоэлектроника және байланыс жөніндегі ұлттық орталығы" акционерлік қоғамының ("РЭБ ҰО" АҚ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"РЭБ ҰО" АҚ жүргізілетін ғылыми-зерттеу жұмыстарынан бастап түпкілікті өнімді шығаруға және оны сатуға дейінгі ғылыми-техникалық қызмет желісінің үзіліссіздігін қамтамасыз ететін ғылыми-техникалық және өндірістік инфрақұрылымға ие болады";
7-тараудағы "Қазақстан Республикасының Радиоэлектроника және байланыс жөніндегі Ұлттық орталығы" деген сөздер "РЭБ ҰО" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Ақпаратты қорғау жөніндегі ұлттық стандарттардың сақталуына бақылау жасаудың тәртібі туралы" 1998 жылғы 3 маусымдағы N 507 P980507_ қаулысына:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының жанындағы Радиоэлектроника және байланыс ұлттық орталығы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Радиоэлектрооника және байланыс жөніндегі ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Радиожиілік спектрін мемлекеттік мұқтаждар үшін пайдаланудың тәртібі туралы" 1998 жылғы 9 шілдедегі N 652 P980652_ қаулысына:
8-тармақтағы "Қазақстан Республикасының радиоэлектроника және байланыс ұлттық орталығы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Радиоэлектроника және байланыс жөніндегі ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Мыналардың:
1) Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Қазақстан Республикасының радиоэлектроника мен байланыс жөніндегі Ұлттық орталығының қызметін қамтамасыз ету шаралары туралы" 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 8 P940008_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 1, 5-құжат);

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 г. № 1299
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 года № 691 P980691_ "О создании акционерного общества " Национальный центр по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года № 1002 P971002_ "Об основных заданиях и показателях Республиканской целевой научно-технической программы":
в основных заданиях и показателях Республиканской целевой научно- технической программы "Создание современных систем телекоммуникаций и связи Республики Казахстан" на 1997-2000 годы, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 6:
в абзаце втором слова "Национального центра по радиоэлектронике и связи (НЦРЭС)" заменить словами "акционерное общество "Национальный центр по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан" (АО "НЦРЭС")";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"АО "НЦРЭС" обладает научно-технической и производственной инфраструктурой, обеспечивающей непрерывность цепочки научно-технической деятельности от проводимых научно-исследовательских работ до выпуска конечной продукции и ее реализации";
в разделе 7 слова "Национальный центр по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан" заменить словами "АО "НЦРЭС";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1998 года № 507 P980507_ "О порядке контроля за соблюдением национальных стандартов по защите информации":
в пункте 1 слова "Национальному центру по радиоэлектронике и связи при Министерстве науки-Академии наук Республики Казахстан" заменить словами "акционерному обществу "Национальный центр по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан";
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года № 652 P980652_ "О порядке использования радиочастотного спектра для государственных нужд":
в пункте 8 слова "Национальный центр по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан" заменить словами "акционерному обществу "Национальный центр по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан".
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 года № 8 P940008_ "О мерах по обеспечению деятельности Национального центра по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 1, ст.5);

2) Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Сарышаған" сынақ полигонының босаған объектілерін пайдалану жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1994 жылғы 11 қазандағы N 1155 P941155_ қаулысының;
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылыми орталықтарының қызметі мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 1996 жылғы 28 желтоқсандағы N 1668 қаулысымен (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 511-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағының күші
жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 года № 1155 P941155_ "О некоторых мерах по обеспечению жизнедеятельности высвободившихся объектов испытательного полигона Сары-Шаган";
3) пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1996 года № 1668 P961668_ "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам деятельности национальных научных центров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 53, ст.511).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)