Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 18 желтоқсан N 1302
Қысқы жағдайда Көкшетау қаласын жылу энергиясымен үздіксіз қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыруға арналған қаражаттың есебінен Көкшетау аудандық N 2 қазандығының екінші қазандық агрегатының құрылысын аяқтауға Солтүстік Қазақстан облысының әкіміне 109 250 000 (бір жүз тоғыз миллион екі жүз елу мың) теңге бөлінсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Көкшетау аудандық N 2
қазандығының  екінші қазандық агрегатының 1998 жылдың желтоқсанында іске
қосылуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатқа сай пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 года № 1302
В целях бесперебойного обеспечения в зимних условиях тепловой энергией г. Кокшетау Правительства Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных на финансирование чрезвычайных ситуаций, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, на завершение строительства второго котлоагрегата Кокшетауской районной котельной № 2 акиму Северо-Казахстанской области 109 250 000 ( сто девять миллионов двести пятьдесят тысяч) тенге.
2. Акиму Северо-Казахстанской области обеспечить ввод в эксплуатацию второго котлоагрегата Кокшетауской районной котельной № 2 в декабре 1998 года.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан