Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 маусымдағы N 575 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 23 желтоқсан N 1321. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30. N 1504 қаулысымен. ~P991504
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында мемлекет активтерін тиімді басқару мен оларға билік жасауды қамтамасыз ету жөніндегі 1998-1999 жылдарға арналған шаралар туралы" 1998 жылғы 19 маусымдағы N 575 P980575_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 18, 166-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Мемлекет активтерін тиімді басқару мен
оларға билік жасауды қамтамасыз ету жөніндегі 1998-1999 жылдарға арналған
шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 1.2-жолдың бірінші абзацындағы "Орындалу мерзімі" деген
бағандағы "тамыз" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2.6-жолдың бірінші абзацындағы "Орындалу мерзімі" деген
бағандағы "тамыз" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года N 575
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 г. N 1321 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1504 ~P991504
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года № 575 P980575_ "О мероприятиях по обеспечению эффективного управления и распоряжения активами государства в Республике Казахстан на 1998-1999 годы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст. 166) следующие изменения:
в Плане мероприятий по обеспечению эффективного управления и распоряжения активами государства на 1998-1999 годы, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце первом строки, порядковый номер 1.2, в графе "Срок исполнения" слово "август" заменить словом "декабрь";
в абзаце первом строки, порядковый номер 2.6, в графе "Срок исполнения" слово "август" заменить словом "декабрь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)