Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 қарашадағы N 1186 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 24 желтоқсан N 1333
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Астана қаласында тұрғын үйлер мен әкімшілік үйлерді сатып алу үшін республикалық бюджеттен ақша бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 қарашадағы N 1186 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтың бірінші абзацындағы "сатып алу үшін" деген сөздер
"заңдарда белгіленген тәртіппен бір көзден сатып алуға үлестік қатысу
үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мемлекеттік органдар
үлестік қатысу қаражатының есебінен алған тұрғын үйлер мен әкімшілік
үйлерді "Жаңа астана" бюджеттен тыс қорының балансына тегін беретін
болсын".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года N 1186
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1998 года N 1333
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года N 1186 "О выделении денег из республиканского бюджета на приобретение жилых и административных зданий в городе Астане" следующие изменение и дополнение:
1) в абзаце первом пункта 1 слова "для приобретения" заменить словами "для долевого участия в приобретении в установленном законодательством порядке из одного источника";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Государственным органам, указанным в пункте 1 настоящего
постановления, приобретенное за счет средств долевого участия, жилье и
административные здания передать безвозмездно на баланс внебюджетного
фонда "Новая столица".".
2. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)