Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Беларусь Республикасының Үкіметі арасындағы тауарларды (жұмыстарды) экспорттау мен импорттау кезінде жанама салық алудың принциптері туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 28 желтоқсан N 1339
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Беларусь Республикасының Үкіметі арасындағы тауарларды (жұмыстарды) экспорттау мен импорттау кезінде жанама салық алудың принциптері туралы келісімге қол қою туралы қол жеткен уағдаластықты іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Беларусь Республикасының Үкіметі арасындағы тауарларды (жұмыстарды) экспорттау мен импорттау кезінде жанама салық алудың принциптері туралы келісімге қол қойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы Төтенше және
Өкілетті Елшісі Владимир Иванович Алесинге Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Беларусь Республикасының Үкіметі арасындағы тауарларды
(жұмыстарды) экспорттау мен импорттау кезінде жанама салық алудың
принциптері туралы келісімге қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года № 1339
В целях реализации достигнутой договоренности о заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Заключить Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ).
2. Уполномочить Алесина Владимира Ивановича - Чрезвычайного и
Полномочного Посла Республики Казахстан в Республике Беларусь заключить от
имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством
Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах
взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)