Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 желтоқсан N 1351. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мынадай шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында этил спирті мен арақ импортын лицензиялау туралы" 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031  P971031_  қаулысына (Қазақстан Республикасы Үкіметінің ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 263-құжат):
тақырыбындағы, мәтініндегі "арақ", "арақты", "арақтың" деген сөздер "алкогольді өнімдер (сырадан басқа)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта:
бірінші абзацтағы "сатудың" деген сөз "өндірудің" деген сөзбен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "Қаржы министрлігі" деген сөздер "Мемлекеттік кіріс министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында этил спирті мен арақтың импортын лицензиялаудың тәртібі туралы ережеде:
тақырыбындағы, мәтініндегі "арақтың" деген сөз "алкогольді өнімнің (сырадан басқа)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың екінші абзацындағы "Экономика және сауда министрлігі" деген сөздер "Мемлекеттік кіріс министрлігінің Алкогольді өнімді өндіру мен олардың айналымына мемлекеттік бақылау жасау жөніндегі комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтың бірінші абзацында:
в)-тармақшасының үшінші абзацындағы "(патент)" деген сөз алынып тасталсын;
д)-тармақшасындағы "өндірісіне" деген сөзден кейін "немесе этил спиртін сақтауға және сатуға" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы ж)-тармақшасымен толықтырылсын:
"ж) алкогольді өнімнің импорты кезінде алкогольді өнімді (сырадан басқа) сақтауға және көтерме сатуға арналған лицензиясы.";
екінші абзацтағы "в", "д"-тармақшаларындағы" деген сөздерден кейін "ж" әрпімен толықтырылсын;
5-тармақтың екінші абзацындағы "кешікпей" деген сөзден кейін "ал
шағын кәсіпкерлік субъектілері үшін - он күндік мерзімнен кешікпей" деген
сөздермен толықтырылсын;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында
тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын
лицензиялау туралы" 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037   P971037_   қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат):

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 и от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года № 1351. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года  N 1031   "О лицензировании импорта этилового спирта и водки в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 263):
в названии, тексте слова "водки", "водку", "водке" заменить словами "алкогольной продукции (кроме пива)";
в пункте 3:
в абзаце первом слово "реализации" заменить словом "производства";
в абзаце втором слова "Министерства финансов" заменить словами "Министерства государственных доходов";
в Положении о порядке лицензирования импорта этилового спирта и водки в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в названии, тексте слово "водки" заменить словами "алкогольной продукции (кроме пива)";
в абзаце втором пункта 3 слова "Министерством экономики и торговли" заменить словами "Комитетом по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов";
в абзаце первом пункта 4:
в абзаце третьем подпункта в) слово "(патент)" исключить;
подпункт д) после слова "продукции" дополнить словами "или хранение и реализацию этилового спирта";
дополнить подпунктом ж) следующего содержания:
"ж)лицензию на хранение и оптовую реализацию алкогольной продукции (кроме пива) при импорте алкогольной продукции.";
абзац второй после слов "подпунктах "в", "д" дополнить буквой "ж";
абзац второй пункта 5 после слова "срока" дополнить словами "а для субъектов малого предпринимательства - не позднее десятидневного срока";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037   "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 29, ст. 266):

2,3,4-тармақтардағы "арақтардың" деген сөз "алкогольді өнімдердің
(сырадан басқа)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
"Этил спирті 220710000, 220720000, 220890910, 220890990" және "Арақ
220860110, 220860190, 220860910, 220860990" деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Шарап 2204, 2205, 2206
Этил спирті 2207
Толық бабына келтірілмеген, спиртінің көлемі 80 об.%-тен төмен этил
спирті; спиртті тұнбалар, ликерлер және басқа да спиртті ішімдіктер 2208".
2. Осы қаулы 1999 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

в пунктах 2, 3, 4 слово "водки" заменить словами "алкогольной продукции (кроме пива)";
в приложении 5 к указанному постановлению:
строки Спирт этиловый 220710000, 220720000, 220890910, 220890990 и Водка 220860110, 220860190, 220860910, 220860990 исключить;
дополнить строками следующего содержания:
Вино 2204, 2205, 2206
Спирт этиловый 2207
Спирт этиловый неденатурированный, с концентрацией спирта менее 80 об.%; спиртовые настойки, ликеры и прочие спиртные напитки 2208.
2. Настоящее-постановление вступает в силу с 1 января 1999 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан