Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 желтоқсан N 1357. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137 қаулысымен. ~P000137
Қазақстан Республикасының мұнай-газ өнеркәсібі кәсіпорындарына қолдау көрсету және олардың тауарларының бәсекелестік қабілетіне жәрдемдесу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін акцизделетін тауарларға арналған акциз ставкалары туралы" 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 P980608_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 20, 176-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшаға ескерту мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына мүше мемлекеттерде (саудада жанама
салықтар "баратын елі" принципі бойынша алынатын мемлекеттерден басқа)
шығарылатын және әкелінетін, қазақстандық шикізаттан өндірілгендерін
қоспағанда, бағалары әкелінетін тауарлар үшін Қазақстан Республикасында
белгіленгеннен төмен акциз ставкаларын қолдану арқылы қалыптасқан
акцизделетін тауарлар бойынша (ТМД СЭҚ ТН коды 2710 00 270 - 2710 00 360,
2710 00 610 - 2710 00 690) акциз ставкаларындағы айырмашылық бойынша
алынады."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және
жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Нарбаев Е.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года N 1357 . Утратило силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137 ~P000137
В целях поддержки предприятий нефтегазовой промышленности Республики Казахстан и содействия конкурентоспособности их товаров Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года № 608 P980608_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 20, ст.176) следующее дополнение:
примечание к приложению 1 к указанному постановлению дополнить абзацем следующего содержания:
"По подакцизным товарам (коды ТН ВЭД СНГ 2710 00 270 - 2710 00 360, 2710 00 610 - 2710 00 690), происходящим и ввозимым из государств-членов Содружества Независимых Государств (кроме государств, в торговле с которыми косвенные налоги взимаются по принципу "страны назначения"), цены на которые сформированы с применением ставки акциза ниже установленной в Республике Казахстан для ввозимых товаров, за исключением произведенных из казахстанского сырья, акциз взимается по разнице в ставках".
2. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)