Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 наурыздағы N 259 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 желтоқсан N 1358
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік жұмыспен қамтуға
жәрдемдесу қорының 1998 жылға арналған бюджеті туралы" 1998 жылғы 25
наурыздағы N 259
P980259_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1998 ж., N 9, 66-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Шығыстар" деген II тарауда:
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
оның ішінде "Шағын несие" үкіметтік емес
ұйымының аппаратын ұстауға                                3000";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Жұмыспен қамту қызметін ұстау                  856200
оның ішінде:
әкімшілік ғимаратты қайта жаңарту және күрделі
жөндеу                                                  170000
аумақтарды жайластыру және жиһаздар алу             40000"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1998 года № 259
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года № 1358
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
марта 1998 года № 259
P980259_
"О бюджете Государственного фонда содействия
занятости на 1998 год" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 9, ст.66)
следующие дополнения и изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе II "Расходы":
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"в том числе на содержание аппарата Неправительственной организации
"Микрокредит"                                                  3000";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
" 8. Содержание службы занятости                        856200
в том числе:
реконструкция и капитальный ремонт административного
здания                                                        170000
благоустройство территории и приобретение мебели          40000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)