Әскери мүліктің бір бөлігін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 30 желтоқсан N 1361
Қазақстан Республикасының мұнай өндіруші кешенін көлік құралдарымен
және жабдықтармен қамтамасыз ету, сондай-ақ Солтүстік Қазақстан облысы
кәсіпорындарының конверсиялық бағдарламаларды орындауы мақсатында
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі мен Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
белгілеген тәртіппен Солтүстік Қазақстан облысының кәсіпорындарына:
"Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамына:
КрАЗ-257, 255   - 20 дана
ЗИЛ-131         - 5 дана
"Куйбышев атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамына:
КрАЗ-257, 255   - 10 дана көлемде одан әрі қайта жабдықтау және кейін
бірлесіп іске асыру үшін толықтырып жарақтандыру мақсатында 3-ші және 4-ші
санаттардағы автомобильдерді беруді қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.

О передаче части воинского имущества
Постановление Правительсва Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года № 1361
С целью обеспечения нефтедобывающего комплекса Республики Казахстан транспортными средствами и оборудованием, а также выполнения конверсионных программ предприятиями Северо-Казахстанской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан и Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить передачу предприятиям Северо- Казахстанской области автомобилей 3-ей и 4-ой категории с целью дальнейшего переоборудования и дооснащения для последующей совместной реализации в
количестве:
Акционерному обществу "Петропавловский завод тяжелого машиностроения":
КрАЗ-257, 255     - 20 шт.
ЗИЛ-131           - 5 шт.;
Акционерному обществу "Машиностроительный завод имени Куйбышева":
КрАЗ-257, 255     - 10 шт.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)