Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 ақпандағы N 109 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 30 желтоқсан N 1363
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың 1998 жылға арналған бюджеті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 ақпандағы N 109 P980109_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 4, 30-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
4-тармақ "570,0 млн. теңге" деген сөздерден кейін "және Астана қаласына қоныс аударуына байланысты Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың қызметкерлеріне қызметтік тұрғын үй сатып алуға 29,5 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
жоғарыда аталған қаулының "Шығыстар" деген қосымшасындағы реттік
нөмірі 5-жол мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына қоныс аударуына байланысты Зейнетақы төлеу жөніндегі
мемлекеттік орталықтың қызметкерлеріне қызметтік тұрғын үй сатып алуға
арналған шығыстар 29,5".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1998 года № 109
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года № 1363
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1998 года № 109 "О бюджете Государственного центра по выплате пенсий на 1998 год" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 4, ст. 30) следующие дополнения:
пункт 4 после слов "570,0 млн. тенге" дополнить словами "и покупку служебного жилья для сотрудников Государственного центра по выплате пенсий в связи с передислокацией в г. Астану, в сумме 29,5 млн. тенге";
в приложении к указанному постановлению в разделе "Расходы" строку, порядковый номер 5, дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"расходы на приобретение служебного жилья для сотрудников Государственного центра по выплате пенсий в связи с передислокацией в г. Астану 29,5".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан