Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 31 желтоқсан N 1385
Астана қаласында орналасқан мемлекеттік органдардың әкімшілік ғимараттарымен төтенше оқиғаларды болдырмау мақсатында, климаттық жағдайдың күрт нашарлауын ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан Қазақстан
Республикасының Жоғарғы Сотына әкімшілік ғимаратының күрделі жөндеуін
аяқтауға 9 240 000 (тоғыз миллион екі жүз қырық мың) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатқа сай пайдаланылуына бақылау жасауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1385
В целях предупреждения возникновения чрезвычайных ситуаций с административными зданиями государственных органов, расположенных в городе Астане, и учитывая резкое ухудшение климатических условий, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан Верховному Суду Республики Казахстан 9 240 000 (девять миллионов двести сорок тысяч) тенге для завершения капитального ремонта административного здания.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)