Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 ақпандағы N 83 қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 31 желтоқсан N 1386. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.03.31. N 485 қаулысымен. ~P000485
Маңғыстау өнеркәсіптік кешенінің экономикалық жай-күйін тұрақтандыру, Маңғышлақ атом энергия комбинатының тыныс-тіршілігін қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Маңғыстау облысының өнеркәсіптік кешенін қайта құрылымдау
жөніндегі бірінші кезектегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылдың 6 ақпандағы N 83 қаулысына мынадай өзгеріс
енгізілсін:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Отандық электр энергиясын өндірушілерді қолдау мақсатында Батыс
Қазақстанда электр берілісі желілері бойынша электр энергиясының
транзитіне тариф шамасы, қосымшаға сәйкес, нөлге тең болып белгіленсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1386 қаулысына
қосымша
Электр энергиясының транзитіне нөлдік тариф
белгіленетін электр берілісі желілерінің
Тізімі
1. 220 кВ ЭБЖ Орал КС - Оң жағалау КС;
2. 220 кВ ЭБЖ Оң жағалау КС - Индер КС;
3. 220 кВ ЭБЖ Индер КС - Атырау КС;
4. 220 кВ ЭБЖ Атырау 220 КС - Құлсары КС;
5. 220 кВ ЭБЖ Құлсары КС - Теңіз КС;
6. 220 кВ ЭБЖ Теңіз КС - Бейнеу КС (2 тізбекті);
7. 220 кВ ЭБЖ Бейнеу КС - МАЭК (2 тізбекті).
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1998 года N 83
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1386. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 марта 2000 г. N 485 ~P000485
В целях стабилизации экономического состояния Мангистауского промышленного комплекса, поддержания жизнедеятельности Мангышлакского атомного энергокомбината Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1998 года № 83 P980083_ "О первоочередных мерах по реструктуризации промышленного комплекса Мангистауской области" следующее изменение:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
" В целях поддержки отечественных производителей электроэнергии в Западном Казахстане установить величину тарифа на транзит электрической энергии по линиям электропередачи, равную нулю, согласно приложению".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1998 года № 1386
Список линий электропередачи, по которым устанавливается
нулевой тариф на транзит электрической энергии
1. ЛЭП 220 кВ ПС Уральская - ПС Правобережная
2. ЛЭП 220 кВ ПС Правобережная - ПС Индер
3. ЛЭП 220 кВ ПС Индер - ПС Атырау
4. ЛЭП 220 кВ ПС Атырау 220 - ПС Кульсары
5. ЛЭП 220 кВ ПС Кульсары - ПС Тенгиз
6. ЛЭП 220 кВ ПС Тенгиз - ПС Бейнеу (2 цепи)
7. ЛЭП 220 кВ ПС Бейнеу - МАЭК (2 цепи)
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)