Қылмыстық-атқару жүйесiнiң кәсiпорындарында тас өңдеу өндiрiсiн дамыту мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 12 маусымдағы N 533a
Түзеу мекемелерiнде жазасын өтеуге сотталғандардың еңбек етуге құқығын жүзеге асыру үшiн қажеттi жағдай жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы Қылмыстық-атқару жүйесi департаментiнiң екiншi деңгейдегi банктердiң бiреуiмен үш жыл мерзiмге 2,5 млн. АҚШ долларына бара-бар сомаға несиелiк келiсiм жасау туралы шешiмi мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы Қылмыстық-атқару жүйесi департаментiне заемдық қаражатты Жамбыл және Алматы облыстарындағы түзеу мекемелерiнiң кәсiпорындарына тас өңдеу өндiрiсiн дамытуға бағыттау ұсынылсын.
3. 1) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне заңдарда белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi несиелiк шарт бойынша өзiнiң мiндеттемелерiн орындамаған жағдайда пайда болған берешектi, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне қылмыстық-атқару жүйесiн ұстауға бөлiнген қаражаттың есебiнен өтеу;
2) Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп осы қаулыдан туындайтын өзге де қажеттi шараларды қабылдау тапсырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы развития камнеобрабатывающего производства на предприятиях уголовно-исполнительной системы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1998 г. N 533а
В целях создания необходимых условий для осуществления осужденными к отбытию наказания в исправительных учреждениях права на труд Правительство Республики Казахстана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить решение Департамента уголовно-исполнительной системы при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан о заключении кредитного соглашения с одним из банков второго уровня на сумму, эквивалентную 2,5 млн. долларов США сроком на три года.
2. Рекомендовать Департаменту уголовно-исполнительной системы при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан направить заемные средства на развитие камнеобрабатывающего производства на предприятиях исправительных учреждений Жамбылской и Алматинской областей.
3. Поручить:
1) Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке в случае невыполнения Департаментом уголовно-исполнительной системы при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан своих обязательств по кредитному договору, погасить образовавшуюся задолженность за счет средств, выделяемых Министерству внутренних дел Республики Казахстан на содержание уголовно-исполнительной системы;
2) Министерству внутренних дел, совместно с Министерством финансов Республики Казахстан принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан