1999 жылдың 20 қаңтарын жұмыс күні емес деп жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 қаңтар N 33
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1999 жылдың 10 қаңтарындағы кезектен тыс сайлауда сайланған Қазақстан Республикасы Президентінің қызметіне кірісуінің мемлекеттік рәсімінің жүргізілуіне байланысты 1999 жылдың 20 қаңтары жұмыс күні емес деп жариялансын.
2. Қажетті өнім шығару үшін, сондай-ақ құрылысы объектілерін іске
қосу үшін еңбек материалдарымен және қаржы ресурстарымен қамтамасыз
етілген ұйымдарға кәсіподақ комитеттерімен келісу бойынша 1999 жылдың 20
қаңтарында жұмыс жүргізу құқығы берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

Об объявлении 20 января 1999 года нерабочим днем
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года № 33
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В связи с проведением государственной церемонии вступления в должность Президента Республики Казахстан, избранного на внеочередных выборах 10 января 1999 года, объявить 20 января 1999 года нерабочим днем.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, а также для ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию с профсоюзными комитетами работу 20 января 1999 года.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)