Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 наурыздағы N 220 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 27 қаңтар N 64
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 18 қыркүйектегі "Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруды жетілдіру жөнінде одан әрі жүргізілетін шаралар туралы" N 4075 U984075_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 31, 268-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік
қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру институтын Ақмола
облысының Шортанды поселкесіне көшіру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 16 наурыздағы N 220
P980220_
қаулысының күші жойылған
деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1998 года № 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1999 года № 64
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года № 4075 U984075_ "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 31, ст. 268) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1998 года № 220 P980220_ "О передислокации Института переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан в поселок Шортанды Акмолинской области".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)