А.С. Есімовтың өкілеттігі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 ақпан N 116
Қазақстан Республикасы делегациясының Брюссель қаласында өтетін "Иногейт" конференциясының шеңберіндегі Мұнай мен газды тасымалдаудың мемлекетаралық жүйесін құрудың институционалдық негіздері туралы Негізгі Келісімге қол қою рәсіміне қатысуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Бельгия Корольдігіндегі Төтенше және
өкілетті елшісі Ахметжан Смағұлұлы Есімовке Қазақстан Республикасының
атынан келіссөздер жүргізуге және Мұнай мен газды тасымалдаудың халықаралық
жүйесін құрудың институционалдық негіздері туралы Негізгі Келісімге қол
қоюға өкілеттік берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О полномочиях Есимова А.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года № 116
В связи с участием делегации Республики Казахстан в церемонии парафирования Рамочного Соглашения об институциональных основах создания межгосударственной системы транспортировки нефти и газа в рамках конференции "ИНОГЕЙТ" в г. Брюсселе Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Уполномочить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Бельгия Есимова Ахметжана Смагуловича на ведение переговоров и парафирование от имени Республики Казахстан Рамочного Соглашения об институциональных основах создания межгосударственной системы транспортировки нефти и газа.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)