Штат санының лимитін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 16 ақпан N 132 Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Республикалық бюджет есебінен ұсталатын министрліктер мен агенттіктердің (министрліктердің жанындағы комитеттерді қоса алғанда) орталық аппараты мен олардың аумақтық бөлімшелері қызметкерлерінің штат санының лимиті бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
16 ақпандағы N 132
қаулысымен
бекітілген
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.03.11. N 222   қаулысымен .   (Бұл қаулы Әділет министрлігіне
және РЦПИ-ға келіп түскен жоқ).
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.04.27. N 480   қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.07.19. N 1001   қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.08.09. N 1112   қаулысымен .
Министрліктер мен агенттіктердің (министрліктердің жанындағы
комитеттерді қоса алғанда) орталық аппараты мен олардың
аумақтық бөлімшелері қызметкерлерінің штат санының лимиті
(штат бірлігі)
____________________________________________________________________
р/н !   Мемлекеттік органдар    !  Барлығы     !    оның ішінде
--------------------------------------------------------------------    !                                          !Орталық  ! Аумақтық
!                                          ! аппарат !органдар
-------------------------------------------------------------------- 1  !         2                 !     3        !    4    !   5
--------------------------------------------------------------------1  Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі            278        278
--------------------------------------------------------------------   Басқа елдердегі органдарының
аппараты (елшіліктер, өкілдіктер,
консулдықтар және дипломатиялық
миссиялар)                          478        478
--------------------------------------------------------------------2  Қазақстан Республикасының Ғылым
және жоғары білім министрлігі       155        155
--------------------------------------------------------------------   Қазақстан Республикасы Президентінің
"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы
өкілінің аппараты                     6          6
--------------------------------------------------------------------3  Қазақстан Республикасының

Об утверждении лимита штатной численности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года N 132. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 (P991433).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.09.1999 № 1433.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 6 "О структуре Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый лимит штатной численности работников центральных аппаратов министерств и агентств (включая комитеты при министерствах) и их территориальных подразделений, содержащихся за счет республиканского бюджета.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 февраля 1999 года N 132
Лимит штатной численности работников центральных аппаратов
министерств и агентств (включая комитеты при министерствах)
и их территориальных подразделений <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 11 марта 1999 г. N 222 (в РЦПИ и МЮ не поступал), от 27 апреля 1999 г. N 480 P990480_ ; от 19 июля 1999 г. N 1001 ; от 9 августа 1999 г. N 1112 Р991112_ .
(шт.ед.)
___________________________________________________________________________
п/п! Государственные органы ! Всего ! в том числе
! ! !--------------------
! ! !центр. !терр.
! ! !аппарат !органы
--------------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5
--------------------------------------------------------------------------
1 Министерство иностранных дел
Республики Казахстан 278 278
-----------------------------------------------------------------------
Аппарат органов в других странах
(посольства, представительства,
консульства и дипломатические
миссии) 478 478
--------------------------------------------------------------------------
2 Министерство науки и высшего
образования Республики Казахстан 155 155
-----------------------------------------------------------------------
Аппарат специального представителя
Президента Республики Казахстан на
космодроме "Байконур" 6 6
--------------------------------------------------------------------------
3 Министерство финансов Республики

Қаржы министрлігі                  10 613        858   9 755 <*>
--------------------------------------------------------------------4  Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
кіріс министрлігі                  19 038        497  18 541
--------------------------------------------------------------------5  Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау, білім және спорт
министрлігі                          186        186
--------------------------------------------------------------------6  Қазақстан Республикасының Инвестициялар
жөніндегі агенттігі                   66         66
--------------------------------------------------------------------7  Қазақстан Республикасының Статистика
жөніндегі агенттігі                   553        182     371
--------------------------------------------------------------------8  Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігі                         1 029        238     791
--------------------------------------------------------------------
9  Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі  418        198      220
--------------------------------------------------------------------10 Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі                            440        170      270
--------------------------------------------------------------------11 Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі               4 472        227    4 245
--------------------------------------------------------------------12 Қазақстан Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі                           1 247        191    1 056
--------------------------------------------------------------------13 Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрлігі       543        365      178
--------------------------------------------------------------------14 Қазақстан Республикасының Көлік,
коммуникациялар және туризм
министрлігі                           1 004        353       651
--------------------------------------------------------------------15 Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттігі              26         26       - <*>
--------------------------------------------------------------------
16 Қазақстан Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігі             498         75       423
--------------------------------------------------------------------17 Қазақстан Республикасының Экономикалық
жоспарлау жөніндегі агенттігі           58         58
--------------------------------------------------------------------18 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік

Казахстан 10 613 858 9 755
-------------------------------------------------------------------------
4 Министерство государственных
доходов Республики Казахстан 19 038 497 18 541
--------------------------------------------------------------------------
5 Министерство здравоохранения,
образования и спорта Республики
Казахстан 186 186
--------------------------------------------------------------------------
6 Агентство Республики Казахстан 66 66
по инвестициям
--------------------------------------------------------------------------
7 Агентство Республики Казахстан
по статистике 553 182 371
-------------------------------------------------------------------------
8 Министерство юстиции Республики
Казахстан 1 029 238 791
--------------------------------------------------------------------------
9 Министерство труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан 418 198 220
--------------------------------------------------------------------------
10 Министерство культуры, информации
и общественного согласия
Республики Казахстан 440 170 270
-------------------------------------------------------------------------
11 Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан 4 472 227 4 245
-------------------------------------------------------------------------
12 Министерство природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан 1 247 191 1 056
--------------------------------------------------------------------------
13 Министерство энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан 543 365 178
--------------------------------------------------------------------------
14 Министерство транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан 1 004 353 651
--------------------------------------------------------------------------
15 Агентство Республики Казахстан по
поддержке малого бизнеса 26 26 -
--------------------------------------------------------------------------
16 Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции 498 75 423
---------------------------------------------------------------------------
17 Агентство Республики Казахстан
по экономическому планированию 58 58
---------------------------------------------------------------------------
18 Агентство Республики Казахстан

сатып алу жөніндегі агенттігі           23         23
____________________________________________________________________

по государственным закупкам 23 23
__________________________________________________________________________