Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 наурыз N 186. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Фосфор өндірісінің қалпына келтіріліп жатқан кәсіпорындарын қолдау және сары фосфордың экспортына лицензиялар беру рәсімдерін оңайлату мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_  қаулысына (Қазақстан Республикасы Үкіметінің ПҮАЖ-ы, 1997 ж. N 29, 266-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға "Экспорты лицензия бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тізбесі" деген 4-қосымшада:
"Есірткілік және ақыл-естен айыратын заттар, улар" деген бесінші жолда:
2-бағандағы "тізбе бойынша" деген сөздерден кейін "сары фосфордан басқа СЭҚ ТН коды 280470000" деген сөздермен толықтырылсын;
1, 2 және 3-бағандар мынадай мазмұндағы алтыншы жолмен толықтырылсын:
"Сары фосфор             280470000    Табиғи ресурстар
және қоршаған
ортаны қорғау
министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 186. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
В целях поддержки восстанавливающихся предприятий фосфорного производства и упрощения процедуры выдачи лицензий на экспорт желтого фосфора Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 29, ст. 266) следующие дополнения:
в приложении 4 к указанному постановлению "Перечень товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям":
в строке пятой "Наркотические и психотропные средства, яды":
в графе 2 после слов "Республики Казахстан" дополнить словами "кроме желтого фосфора. Код ТН ВЭД 280470000";
графу 1, 2 и 3 дополнить строкой шестой следующего содержания: "Желтый фосфор 280470000 Министерство природных ресурсов
и охраны окружающей среды".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан