"Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1998-2007 жылдарға арналған экономикалық ынтымақтастық туралы шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 ақпандағы N 71 Жарлығын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 наурыз N 227
"Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1998-2007 жылдарға арналған экономикалық ынтымақтастық туралы шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 ақпандағы N 71 P990071_ Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, облыстардың әкімдері, Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы және ұйымдары (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1998-2007 жылдарға арналған экономикалық ынтымақтастық туралы шартты, Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының 1998-2007 жылдарға арналған экономикалық ынтымақтастық бағдарламасын және Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1998-2007 жылдарға арналған экономикалық ынтымақтастықтың бағдарламасына байланысты іс-шараларды іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі министрліктермен, агенттіктермен және ведомстволармен бірлесіп Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының 1998-2007 жылдарға арналған экономикалық ынтымақтастық бағдарламасын іске асыру жөніндегі Үйлестіру кеңесінің және жұмыс топтарының қазақстандық
бөлігінің құрамы жөнінде ұсыныс енгізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года № 71 "Об утверждении Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об экономическом сотрудничестве на 1998-2007 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 227
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года № 71 U990071_ "Об утверждении Договора между Республикой Казахстан и Российской федерацией об экономическом сотрудничестве на 1998-2007 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Центральным исполнительным органам, акимам областей, Национальной комиссии по ценным бумагам и организациям (по согласованию) Республики Казахстан принять необходимые меры по реализации Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об экономическом сотрудничестве на 1998-2007 годы, Программы экономического сотрудничества Республики Казахстан и Российской Федерации на 1998-2007 годы и Мероприятий к Программе экономического сотрудничества Республики Казахстан и Российской Федерации на 1998-2007 годы.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с министерствами, агентствами и ведомствами внести предложение по составу казахстанской части Координационного совета и рабочих групп по реализации Программы экономического сотрудничества Республики Казахстан и Российской Федерации на 1998-2007 годы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)