Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 қарашадағы N 1186 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қаңтар N 23а
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астана қаласындағы тұрғын үйлер мен әкімшілік үйлерді сатып алу үшін республикалық бюджеттен ақша бөлу туралы" 1998 жылғы 20 қарашадағы N 1186 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-2 және 1-3-тармақтармен толықтырылсын:
"1-2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы заңдарда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Республика даңғылы, 60 мекен-жайы бойынша орналасқан ғылыми-зертханалық кешеннің ғимаратын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне берсін.
1-3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті заңдарда белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-2-тармағында көрсетілген ғимаратты "Қазақойл" жабық акционерлік қоғамының жарғылық капиталына берсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы  Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года № 1186
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 1999 года № 23а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года № 1186 "О выделении денег из республиканского бюджета на приобретение жилых и административных зданий в городе Астане" следующие дополнения:
дополнить пунктами 1-2 и 1-3 следующего содержания:
"1-2. Управлению делами Президента Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан здание научно-лабораторного комплекса, расположенное по адресу: Республика Казахстан, город Астана, проспект Республики, 60.
1-3. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать здание, указанное в пункте 1-2 настоящего постановления, в уставный капитал закрытого акционерного общества "Казахойл".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)