"ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясы" жабық акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 наурыз N 280. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.12.27. N 1990 қаулысымен. ~P991990
"Акционерлік қоғамдардың жекелеген мәселелері" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылдың 18 ақпандағы N 8 өкімін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Ермек Қабиұлы
Оқаевтың заңда белгіленген тәртіппен "ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық
қаржы акционерлік компаниясы" жабық акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы болып тағайындалуын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О председателе правления закрытого акционерного общества "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 280. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1999 г. N 1990 ~P991990)
В целях реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 18 февраля 1999 года № 8 "Отдельные вопросы акционерных обществ" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерство финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить назначение Окаева Ермека Кабиевича председателем правления закрытого акционерного общества "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)