Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 шілдедегі N 1080 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 25 наурыз N 300
Қазақстан Республикасына берілген Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің босаған техникалық көмек займының қаражатын тиімді пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің техникалық көмек займы қаражатын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 шілдедегі N 1080 P971080_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасында:
"Бухгалтерлік есеп және аудит методологиясы департаменті" деген
жолдың 3-бағанындағы "300 000" деген сан "279 000" деген санмен ауыстырылсын;
"Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" деген жолда:
"Еңбек" деген сөздің алдынан "Қазақстан Республикасының" деген
сөздермен толықтырылсын;
3-бағанындағы "400 000" деген сан "344 172" деген санмен ауыстырылсын.
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі"
деген жолдағы 1,2,3-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының     Мемлекеттік сектор
Энергетика, индустрия және     басшылығын кәсіби
сауда министрлігі              даярлау                  1 072 605
Кәсіпорындардың
әкімшіліктерін кәсіби
даярлау                  1 031 749
Компьютерлер мен
жабдықтар сатып алу      371 836,04";
1,2,3-бағандар мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының     Консультациялық
Мемлекеттік қызмет істері      қызмет көрсетулер
жөніндегі агенттігі            және компьютерлер
және жабдықтар
сатып алу                300 649,96".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 года № 1080
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1999 года № 300
В целях эффективного использования высвободившихся средств займа
технической помощи Международного Банка Реконструкции и Развития,
предоставленного Республике Казахстан, Правительство Республики Казахстан
постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8
июля 1997 года № 1080
P971080_
"О перераспределении средств займа технической
помощи Международного Банка Реконструкции и Развития" следующие изменения
и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, "Департамент методологии бухгалтерского учета и аудита",
в графе 3, цифры "300 000" заменить цифрами "279 000";
в строке "Министерство труда и социальной защиты населения":
после слова "населения" дополнить словами "Республики Казахстан";
в графе 3, цифры "400 000" заменить цифрами "344 172".
графы 1, 2, 3, строки "Министерство экономики и торговли
Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство энергетики,       Профессиональная
индустрии и торговли            подготовка руко-
Республики Казахстан            водства государст-
венного сектора                1 072 605
Профессиональная
подготовка адми-
нистраций предпри-
ятий                           1 031 749
Закупка компьютеров
и оборудования                 371 836,04";
дополнить графы 1, 2, 3 строками следующего содержания:
"Агентство Республики           Консультационные
Казахстан по делам              услуги и закупка
государственной службы          компьютеров
и оборудования                 300 649,96".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)