Кейбір акционерлік қоғамдардың жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 наурыз N 308. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.28. N 290 қаулысымен. ~P010290
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен:
1)
2)
3)
4)
ЕСКЕРТУ. 4)-тармақша алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.03.21. N 417 қаулысымен. P990417_
5)
6) "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамында:
Ерболат Асқарбекұлы Досаев     Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі, төрағасы
Александр Иванович Андрющенко  Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда
вице-министрі
Бейсембетов                    Қазақстан Республикасы
Ескендiр Қалыбекұлы            Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Әлеуметтiк-экономикалық талдау
бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiм
бойынша)
Мұқамеджанов                   Қазақстан Республикасы Премьер-
Бектас Ғафурұлы                Министрiнiң кеңесшiсi
Iзтiлеуов                      "Қазақстан Эксимбанкi" жабық
Бейсенбай Ізтiлеуұлы           акционерлiк қоғамы
басқармасының төрағасы
7) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамында:
Мұхтар Еркінұлы Жәкішевті "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамы Басқармасының төрағасы етіп тағайындасын;
"Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамының Директорлар кеңесін мына құрамда бекітсін:
Мұхтар Еркінұлы Жәкішев - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" жабық акционерлік қоғамы Басқармасының төрағасы;
Нефедов Петр Петрович - Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда вице-министрi, төрағасы;
Раханов Мақсұтбек Смағұлұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiнің төрағасы;
Жанәбiлев Мият Саттарұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi өндiрiстік бөлiмнiң меңгерушiсi;
Жантикин Тимур Мифтахұлы - Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Атом энергетикасы жөнiндегi комитетiнiң төрағасы;
8)
9) жоғарыда аталған акционерлік қоғамдардың құрылтай құжаттарын осы қаулыға сәйкес келтірсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 3) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.17. N 1404 қаулысымен. P991404_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2) тармақшасы өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1429 қаулысымен. P991429_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 1) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.17. N 1740 қаулысымен. P991740_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 8) тармақшасындағы құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.12.30. N 2026 қаулысымен. P992026_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 6) тармақшасындағы құрам жаңа редакцияда - ҚР  Үкіметінің 2000.01.19. N 95 қаулысымен. P000095_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.07.18. N 1083 қаулысымен. P001083_
ЕСКЕРТУ. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.03.15. N 404 қаулысымен. P000404_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 8) тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің  2000.08.15. N 1261 қаулысымен. P001261_
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.01.25. N 138 қаулысымен. P010138_

Отдельные вопросы некоторых акционерных обществ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года N 308 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 2001 г. N 290 ~P010290
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 ноября 1999 г. N 1740 P991740_ )
2)
Сноска. В подпункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1429 P991429_ ; подпункт признан утратившим силу согласно постановлению Правительства РК от 18 июля 2000 года N 1083 P001083_ .
3) (подпункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17
сентября 1999 г. N 1404
P991404_
)
4) (Пункт 4 исключен - постановлением Правительства РК от 21 марта
2000 г. N 417
P000417_
)
5)
Сноска. Подпункт признан утратившим силу согласно постановлению
Правительства РК от 18 июля 2000 года N 1083
P001083_
.
6) в закрытом акционерном обществе "Эксимбанк Казахстан":
утвердить Совет директоров закрытого акционерного общества "Эксимбанк
Казахстан" в следующем составе:
Досаев                  - вице-Министр финансов Республики Казахстан,
Ерболат Аскарбекович      председатель
Андрющенко              - вице-Министр экономики и торговли Республики
Александр Иванович        Казахстан
Бейсембетов              - заведующий Отделом
Искандер Калыбекович       социально-экономического анализа
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Мухамеджанов             - советник Премьер-Министра Республики
Бектас Гафурович           Казахстан
Изтелеуов                - председатель правления закрытого
Бейсенбай Изтелеуович      акционерного общества "Эксимбанк
Казахстан
Сноска. Состав Совета директоров - в редакции постановления Правительства РК от 15 марта 2000 г. N 404 P000404_ . Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 января 2001 г. N 138 P010138_ .
7) в закрытом акционерном обществе "Национальная атомная компания "Казатомпром":
назначить Джакишева Мухтара Еркыновича Председателем Правления закрытого акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром";
утвердить Совет директоров закрытого акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром" в следующем составе:
Нефедов Петр Петрович - вице-Министр энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель;
Жантикин Тимур Мифтахулы - Председатель Комитета по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан;
Джакишев Мухтар Еркынович - Председатель Правления закрытого акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром";
Раханов Максудбек Смагулович - Председатель Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Жанабилов Мият Саттарулы - заведующий Производственным отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Сноска. Подпункт 7) - с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18 июля 2000 года N 1083 P001083_ .
8) ( Подпункт 8 утратил силу - постановлением Правительства РК от 15
августа 2000 года N 1261
P001261_
)
9) привести учредительные документы вышеназванных акционерных обществ
в соответствии с настоящим постановлением.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)