Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 наурыз N 317
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң жобалары
жұмысының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23
ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
реттік нөмірі 20 жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-1 жолмен толықтырылсын:
"34-1   Қазақстан            Қазақстан          - сәуір   мамыр
Республикасы         Республикасының
Президентінің        Мемлекеттік
"Мемлекеттік қызмет  қызмет істері
туралы" Заң күші     жөніндегі агенттігі,
бар Жарлығына        Әділетмині
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 1999 года № 317
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
февраля 1999 года № 157
P990157_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 20, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 34-1, следующего содержания:
"34-1 О внесении изменений        Агентство      -   апрель      май
и дополнений в Указ         Республики
Президента Республики       Казахстан по
Казахстан, имеющий          делам
силу закона,                государственной
"О государственной          службы,
службе"                     Минюст                             ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)