Ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін ынталандыру мақсатында 1999 жылдың астығын сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 сәуір N 357
Ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау және астық өндірісінің тұрақты түрде дамуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық сатып алу және ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 P980998_ қаулысына сәйкес сатып алынған астық өнімдерін өткізуден қайтарылған қаражаттың есебінен 1999 жылдың қазан-желтоқсанында ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерінен нарықтық әділ бағамен 1 миллион тоннаға дейін астық сатып алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан
Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісе отырып, бір ай мерзім
ішінде астық сатып алудың тәртібі мен шарттарын дайындап, белгіленген
тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәтінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О закупе зерна урожая 1999 года в целях стимулирования сельскохозяйственных товаропроизводителей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года № 357
В целях поддержки сельскохозяйственных товаропроизводителей и обеспечения устойчивого развития зернового производства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Осуществить закуп до 1 миллиона тонн зерна в октябре-декабре 1999 года из урожая 1999 года у сельскохозяйственных товаропроизводителей по справедливой рыночной цене за счет средств, возвращаемых от реализации зерна, закупленного в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 998 P980998_ "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан и Министерством финансов Республики Казахстан в месячный срок разработать порядок и условия закупа зерна и внести
на рассмотрение Правительства Республики Казахстан в установленном
порядке.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)