Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Дарбаза қыстағындағы жер учаскелері мен әскери қалашықты Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 сәуір N 366
Бiрiккен Ұлттар Ұйымының қамқорлығындағы Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Өзбекстан Республикасы бiтiмгершiлiк батальоны бөлiмшелерiнiң жауынгерлiк даярлығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазармалар орналасқан 0,6 га жер учаскесiн қоспағанда, Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Дарбаза поселкесi ауданындағы бұрын Өзбек КСР Iшкi iстер министрлiгiнiң 7476 әскери бөлiмiне берілген, алаңы 252.82 га жер учаскесi қайтып алынсын және жердi пайдалану құқығында Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң 32039 әскери бөлiмiне берiлсiн.
2. Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi белгiленген тәртiппен Оңтүстiк Қазақстан облысының Сарығаш ауданындағы Дарбаза поселкесiнiң ауданындағы алаңы 2000 га жер учаскесiн Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң 32039 әскери бөлiмiне берсiн.
3. Қазармаларды қоспағанда, әскери қалашықтың мүлкi жедел басқару құқығында Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне берiлсiн.
Бұрын Өзбек КСР-нiң Iшкi iстер министрлiгi 7476 әскери бөлiмiнiң
пайдалануында болған қазармалар Оңтүстiк Қазақстан облысының Сарыағаш
ауданы әкiмiнiң коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
4. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1958 жылғы 15 шiлдедегi N 1145
өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiмге қосымшадағы реттiк нөмірі 1-жолдар алынып
тасталсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолдануға енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О передаче Министерству обороны Республики Казахстан земельных участков и военного городка в поселке Дарбаза Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1999 года № 366
В целях обеспечения боевой подготовки подразделений миротворческого батальона Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Республики Узбекистан под эгидой Организации Объединенных Наций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Изъять земельный участок площадью 252,82 га в районе поселка Дарбаза Сарыагашского района Южно-Казахстанской области, ранее предоставленный войсковой части 7476 Министерства внутренних дел Узбекской ССР, за исключением земельного участка 0,6 га, занятого казармами, и передать войсковой части 32039 Министерства обороны Республики Казахстан области на правах землепользования.
2. Акиму Южно-Казахстанской области передать в установленном порядке земельный участок площадью 2000 га войсковой части 32039 Министерства обороны Республики Казахстан в районе поселка Дарбаза Сарыагашского района Южно-Казахстанской области.
3. Имущество военного городка, за исключением казарм, передать Министерству обороны Республики Казахстан на праве оперативного управления.
Передать казармы, ранее находившиеся в пользовании войсковой части 7476 Министерства внутренних дел Узбекской ССР, в коммунальную собственность акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области.
4. Внести в распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 15
июля 1958 года № 1145 следующие изменения:
в приложении к указанному распоряжению, строки, порядковый номер
1, исключить.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)