Қырғыз Республикасынан Словак Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы авиациялық техника мен авиациялық-техникалық мүлікті транзиттеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 сәуір N 368
"Қару-жараққа, әскери-техникаға және екi ұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 1997 жылғы 31 қазандағы N 23 келiсiм-шарт бойынша "Джой Словакия" компаниясына (Словак Республикасы) Қырғыз Республикасының Қорғаныс министрлiгi беретін, қосымшаға сәйкес, авиациялық техника мен авиациялық-техникалық мүлiктi Қырғыз Республикасынан Словак Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеуге рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгi Қазақстан Республикасының аумағы бойынша тасымалдаудың орындалуын белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi авиациялық техника мен авиациялық-техникалық мүлiктiң
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша транзиттік тасымалдануын
белгіленген тәртiппен бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
6 сәуірдегі
N 368 қаулысына
қосымша
Қырғыз Республикасынан Словак Республикасына
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы темір жол
көлігімен тасымалдауға жататын авиациялық техника
мен авиациялық-техникалық мүліктің
Тізбесі
"Луговая" кеден бекеті - "Озинки" кеден бекеті бағыты бойынша:
1. Л-39 оқу-жаттығу ұшағы                   19 бірлік
2. МиГ-29 жерүсті макет-тренажері           3 бірлік
3. УТИ МиГ-5 ұшағының макеті               1 бірлік
4. МиГ-7 ұшағының макеті                   1 бірлік
5. Як-18 ұшағының макеті                    1 бірлік
6. МиГ-23Б жерүсті макет-тренажері          1 бірлік
7. Поршеньді авиадвигательдің оқу-кесінді
макеті                                   3 дана
8. Л-39 ұшағына арналған Аи-25ТЛ
авиадвигателі                            7 дана
9. Л-39 ұшағына арналған "Сапфир-5" ұшыру   2 дана
агрегаты
10. УПС-16 палаткасы                        1 дана
11. УПС-15 палаткасының тірегі              1 дана
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М
Омарбекова А.Т.

О транзите авиационной техники и авиационно-технического имущества по территории Республики Казахстан из Кыргызской Республики в Словацкую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1999 года N 368
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения"  Z960009_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит по территории Республики Казахстан авиационной техники и авиационно-технического имущества из Кыргызской Республики в Словацкую Республику, поставляемых Министерством обороны Кыргызской Республики для компании "Джой Словакия" (Словацкая Республика) по контракту № 23 от 31 октября 1997 года согласно приложению.
2. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить выполнение перевозки по территории Республики Казахстан.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за транзитными перевозками авиационной техники и авиационно-технического имущества по территории Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 6 апреля 1999 года № 368
Перечень
авиационной техники и авиационно-технического имущества,
подлежащих перевозке железнодорожным транспортом по территории
Республики Казахстан из Кыргызской Республики
в Словацкую Республику
по маршруту: таможенный пост "Луговая" - таможенный пост "Озинки"
1. Учебно-тренировочный самолет Л-39                  - 19 ед.
2. Наземный макет-тренажер МиГ-29                     - 3 ед.
3. Макет самолета УТИ МиГ-15                          - 1 ед.
4. Макет самолета МиГ-17                              - 1 ед.
5. Макет самолета Як-18                               - 1 ед.
6. Наземный макет-тренажер МиГ-23Б                    - 1 ед.
7. Учебно-разрезной макет поршневого авиадвигателя    - 3 шт.
8. Авиадвигатель Аи-25ТЛ к самолету Л-39              - 7 шт.
9. Агрегат запуска "Сапфир-5" к самолету Л-39         - 2 шт.
10. Палатка УПС-16                                    - 1 шт.
11. Каркас палатки УПС-16                             - 1 шт.
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)