Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Иран Ислам Республикасының Үкіметі арасындағы Кеден ісіндегі ынтымақтастық пен өзара көмек туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 сәуір N 386
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Иран Ислам Республикасының Үкіметі арасындағы Кеден ісіндегі ынтымақтастық пен өзара көмек жөніндегі қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Иран Ислам
Республикасының Үкіметі арасындағы Кеден ісіндегі ынтымақтастық пен
өзара көмек туралы келісімге қол қойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс бірінші
вице-министрі Рахат Мұхтарұлы Әлиевке Қазақстан Республикасының Үкіметі
мен Иран Ислам Республикасының Үкіметі арасындағы Кеден ісіндегі
ынтымақтастық пен өзара көмек туралы келісімге Қазақстан
Республикасы Үкіметінің атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Үмбетова А.

О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Иран о сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года № 386
В целях реализации достигнутых договоренностей о заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством исламской Республики Иран о сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подписать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Иран о сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах.
2. Уполномочить Алиева Рахата Мухтаровича - первого вице-Министра государственных доходов Республики Казахстан подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Иран о
сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах.
3. Настоящее постановление вступает в силу со подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)