Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 сәуір N 390. Күші жойылды - Қазақстан республикасы Үкіметінің 1999.12.30. N 2030 қаулысымен. ~P992030
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Академик Қ.И.Сәтбаевты мәңгі есте қалдыру туралы" 1998 жылғы 14 сәуірдегі N 332 P980332_ қаулысын іске асыру мақсатында және оның туғанына 100 жыл толуына арналған мерейтой салтанатына дайындық пен оны өткізуге арналған шығыстардың бекітілген бірыңғай сметасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Павлодар облысының әкіміне Теңдік аулында мектеп салуға
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 119 (бір жүз он тоғыз) млн.
теңге бөлінсін.
2. Павлодар облысының әкіміне Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау, білім және спорт министрлігімен бірлесіп 1999 жылы мектептің
салынуын және пайдалануға қосылуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген
қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Умбетова А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 390. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 декабря 1999 г. N 2030 ~P992030
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1998 года № 332 P980332_ "Об увековечении памяти академика К.И.Сатпаева" и в соответствии с утвержденной единой сметой расходов на подготовку и проведение юбилейных торжеств, посвященных 100-летию со дня его рождения, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Павлодарской области из резерва Правительства Республики Казахстан на строительство школы в селе Тендик 119 (сто девятнадцать) млн.тенге.
2. Акиму Павлодарской области совместно с Министерством здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан обеспечить строительство и ввод в эксплуатацию школы в 1999 году.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)