Париж қаласындағы (Франция Республикасы) ғимараттарды Қазақстан Республикасының меншігіне сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 сәуір N 397
Мемлекеттік қаражатты ұтымды пайдалану және Қазақстан Республикасының меншігіне жататын шетелдегі жылжымайтын объектілер тізбесін кеңейту жөнінде белгіленген жобаларды одан әрі іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Франция Республикасындағы Қазақстан Республикасының Елшілігін әкімшілік тұрғыдан орналастыру үшін Париж қаласындағы мына мекен-жайлардағы: 9/13, 13 rue du Docteur Роinсаrе; 8, 10, 12, 14 және 16 avenue Leopold II және 1/3 avenue Emile Bergerat ғимараттарды Қазақстан Республикасының меншігіне сатып алу туралы Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ұсынысы қабыл алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қаржы министрлігімен бірлесіп заңмен белгіленген тәртіпте:
1) Қазақстан Республикасы Елшілігінің Париж қаласы, 59 rue Pierre Charron мекен-жайындағы ғимаратын сатсын және одан түскен қаражатты республикалық бюджеттің есебіне жатқызсын;
2) шетелдік несиешілермен қаржыландырудың шарттары мен сызбасы
жөнінде келіссөздер жүргізсін, несиелік келісімді әзірлесін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) мемлекеттік борыш лимитінің шеңберінде шетелдік несиешілермен
несие келісіміне қол қойсын;
2) несиеге қызмет көрсету және өтеу республикалық бюджет қаржысынан
көзделсін;
3) қаржының нысаналы пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі О.А.Жандосовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Умбетова А.

О приобретении в собственность Республики Казахстан здания в городе Париж (Французская Республика)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года № 397
В целях рационального использования государственных средств и дальнейшей реализации намеченных проектов по расширению перечня объектов недвижимости за рубежом, находящихся в собственности Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан здания в городе Париже по адресу 9/13, 13 rue du Docteur Роinсаrе; 8, 10, 12, 14 и 16 avenue Leopold II и 1/3 avenue Emile Bergerat для административного размещения Посольства Республики Казахстан во Французской Республике.
2. Министерству иностранных дел совместно с Министерством финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) реализовать здание Посольства Республики Казахстан по адресу город
Париж, 59 rue Pierre Charron и зачислить средства в республиканский бюджет;
2) провести переговоры с иностранными кредиторами по условиям и схеме
финансирования, подготовить кредитное соглашение.
3. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) подписать кредитное соглашение с иностранными кредиторами в рамках
лимита государственного долга;
2) обслуживание и погашение кредита предусмотреть из средств
республиканского бюджета;
3) обеспечить целевое использование средств.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министр Республики Казахстан - Министра финансов
Джандосова У.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)