Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен бюджеттік несие бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 сәуір N 401
Жалақы мен бюджеттік жәрдемақылар бойынша мемлекеттік мекемелердің берешектерін өтеу мақсатында және Қазақстан Республикасы "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 13 және 19-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен жалақы мен мемлекеттік жәрдемақылар бойынша мемлекеттік мекемелердің берешектерін өтеу үшін Батыс Қазақстан облысының әкіміне 150,0 миллион теңге (жүз елу миллион) сомада бюджеттік несие берсін.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімі бөлінген қаражаттарды мақсатты пайдалануды және несиені 1999 жылғы 1 желтоқсанға дейін қайтаруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі аталған қаражатты мақсатты пайдалануға бақылау жасауды және бюджеттік несиені уақытылы қайтаруды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Батыс
Қазақстан облысының әкімі несие келісімін жасассын. Келісім
шарттарының бірі болып, осы қаулының 2-тармағына сәйкес бюджеттік
несиені қайтармаған немесе толық қайтармаған жағдайда, Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігінің Батыс Қазақстан облысы әкімінің
келісімінсіз ақшаны жергілікті бюджеттің кез келген шотынан есептен
шығаруы
көзделсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О выделении бюджетного кредита из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1999 года № 401
В целях погашения задолженности государственных учреждений по заработной плате и бюджетным пособиям и в соответствии со статьями 13 и 19 Закона Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выдать в установленном порядке бюджетный кредит в сумме 150,0 миллионов (сто пятьдесят миллионов) тенге акиму Западно-Казахстанской области на погашение задолженности государственных учреждений по заработной плате и бюджетным пособиям.
2. Акиму Западно-Казахстанской области обеспечить целевое использование выделенных средств и возврат кредита в срок до 1 декабря 1999 года.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием указанных средств и своевременным возвратом бюджетного кредита.
4. Министерству финансов Республики Казахстан и акиму Западно-Казахстанской области заключить кредитное соглашение. Одним из условий соглашения предусмотреть списание Министерством финансов Республики Казахстан без согласия акима Западно-Казахстанской области с любого счета местного бюджета денег в случае невозврата или неполного возврата бюджетного кредита в соответствии с пунктом 2
настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)