"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 сәуір N 443. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.28. N 1074 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.07.28.
N 1074 қаулысымен. P991074_
Елдің азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз етуге, астықтың мемлекеттік резервін қалыптастыруға, сақтауға және пайдалануға қатысты мәселелерді ретке келтіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитеті "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін иелену және пайдалану құқығын жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік орган болып белгіленсін.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті уәкілетті мемлекеттік органға "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін белгіленген тәртіппен берсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қарашадағы N 1640 P971640_ қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 51, 468-құжат);
аталған қаулының 2-қосымшасында:
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық үлгідегі акционерлік
қоғамы деген жол алынып тасталсын;
2) "Мемлекеттік азық-түлік контракт корпорациясын қайта
ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24
ақпандағы N 260
P970260_
қаулысындағы 3-тармақ алынып тасталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Омарбекова А.Т.

О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года N 443 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 июля 1999 г. N 1074 ~P991074.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.07.1999 № 1074.
В целях упорядочения вопросов, связанных с обеспечением продовольственной безопасности страны, формированием, хранением и использованием государственного резерва зерна, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить уполномоченным государственным органом, осуществляющим право владения и пользования государственным пакетом акций закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация", Комитет по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать уполномоченному государственному органу в установленном порядке государственный пакет акций закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация".
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1997 года № 1640 P971640_ "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 51, ст. 468):
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку "Акционерное общество закрытого типа "Продовольственная контрактная корпорация" исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1997 года № 260 P970260_ "О реорганизации Государственной продовольственной контрактной корпорации" пункт 3 исключить.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)