Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 сәуір N 453. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.01. N 1388 қаулысымен. ~P011388
Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына кіру процесін үйлестіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 P960211_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 8, 58-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген Дүниежүзілік сауда ұйымының (ДСҰ) мәселелері жөніндегі Ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
5-тармақтың бірінші абзацы "Комиссияның жиналысы" деген сөздерден кейін "әр айдың соңғы бейсенбісінде өткізіледі, сондай-ақ олар" деген сөздермен толықтырылсын;
2) аталған қаулыға "Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымының мәселелері жөніндегі Ведомствоаралық комиссияның құрамы" деген қосымша сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
22 сәуірдегі N 453
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда
ұйымының мәселелері жөніндегі Ведомствоаралық
комиссиясының құрамы
Жандосов Ораз Әлиұлы              - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары,
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі, төраға
Досаев Ерболат Асқарбекұлы        - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Усманова Фахра Анасовна           - Қазақстан Республикасы
Энергетика, индустрия және
сауда министрлігінің
департамент директоры, хатшы
Аманбаев Мұрат Ермұханұлы         - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Кеңсесі
Қаржы экономикалық сараптама
бөлімінің меңгерушісі
Айтжанов Дулат Нүлиұлы            - Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығының вице-министрі
Уәйісов Мерей Құрманұлы           - Қазақстан Республикасының
Әділет вице-министрі
Ертілесова Жаннат Жұрғалиқызы     - Қазақстан Республикасының
Қаржы бірінші вице-министрі
Ыдырысов Ерлан Әбілфайызұлы       - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер бірінші вице-министрі
Құдышев Мұрат Тиышбекұлы          - Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Құзытбаева Ажар Қилымбекқызы      - Қазақстан Республикасының
Көлік, коммуникациялар және
туризм вице-министрі
Күлекеев Жақсыбек Әбдірахметұлы   - Қазақстан Республикасы
Статистика жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Радостовец Николай                - Қазақстан Республикасы
Владимирович                        Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекені қорғау
жөніндегі агенттігінің төрағасы
Қаудыров Төлеш Ерденұлы           - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда министрлігі Патенттер
және тауарлық таңбалары
жөніндегі республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Нұрпейісов Қайрат                 - Қазақстан Республикасының
Айтмұхамбетұлы                      Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Солодченко Роман                  - Қазақстан Республикасы
Владимирович                        Экономикалық жоспарлау
жөніндегі агенттігінің төрағасы
Сүлейменов Серік Жүсіпұлы         - Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі
Тоқсейітов Рақымберген            - Қазақстан Республикасының
Құрманғалиұлы                       Денсаулық сақтау, білім және
спорт вице-министрі
Тұрысбеков Мұрат Хамитұлы         - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда министрлігі Стандарттау,
метрология және сертификаттау
жөніндегі комитетінің төрағасы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года № 211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1999 года № 453. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 ноября 2001 г. N 1388 ~P011388
В целях координации процесса вступления Республики Казахстан во Всемирную торговую организацию Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года № 211 P960211_ "О вступлении Республики Казахстан во Всемирную торговую организацию" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 8, ст. 58) следующие дополнение и изменение:
1) в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам Всемирной торговой организации (ВТО), утвержденном указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 5 после слов "Заседания Комиссии"
дополнить словами "проводятся каждый последний четверг месяца, также
они";
2) приложение к указанному постановлению "Состав межведомственной
комиссии Республики Казахстан по вопросам Всемирной торговой
организации" изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 1999 году № 453
Состав
Межведомственной комиссии Республики Казахстан
по вопросам Всемирной торговой организации
Джандосов Ураз Алиевич      - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
председатель
Досаев Ерболат Аскарбекович - вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель председателя
Усманова Фахра Анасовна    -  Директор Департамента Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Аманбаев Мурат Ермуханович  - заведующий Отделом финансово-
экономической экспертизы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Айтжанов Дулат Нулиевич     - вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Ваисов Мерей Курманович     - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Ертлесова Жаннат            - первый вице-Министр финансов Республики
Джургалиевна                  Казахстан
Идрисов Ерлан Абильфаизович - первый вице-Министр иностранных
дел Республики Казахстан
Кудышев Мурат Тишбекович    - заместитель Председателя
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Кузутбаева Ажар             - вице-Министр транспорта,
Килмбековна                   коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Кулекеев Жаксыбек           - Председатель Агентства Республики
Абдрахметович                 Казахстан по статистике
Радостовец Николай          - Председатель Агентства Республики
Владимирович                  Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
Каудыров Толеш Ерденович    - директор Республиканского
государственного предприятия по
патентам и товарным знакам
Министерства энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
Нурпеисов Кайрат            - вице-Министр государственных доходов
Айтмухамбетович               Республики Казахстан
Солодченко Роман            - Председатель Агентства Республики
Владимирович                  Казахстан по экономическому
планированию
Сулейменов Серик Жусипович  - вице-Министр труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Токсеитов Ракимберген       - вице-Министр здравоохранения
Курмангалиевич                образования и спорта Республики
Казахстан
Турспеков Мурат Хамитович   - Председатель Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства
энергетики, индустрии и торговли
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)