Қазақстан Республикасының есірткі заттар мен психотроптық құралдарға қажеттілігінің нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 сәуір N 460
Қазақстан Республикасының "Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" 1998 жылғы 10 маусымдағы Заңының 5-бабының 3-тармағының 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының Есірткіге бақылау жасау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы ұсынған республиканың 1999 жылға арналған есірткі заттар мен психотроптық құралдарға қажеттілігінің нормаларын Қазақстан
Республикасының 1999 жылға арналған халықаралық квоталарын бекіту үшін
БҰҰ-ның Есірткіге бақылау жасау жөніндегі Халықаралық комитетінің
Штаб-пәтеріне (Вена, Австрия) жолдасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года № 460
В соответствии с подпунктом 9) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Z980279_ от 10 июня 1998 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в Штаб-квартиру Международного Комитета ООН по контролю над наркотиками (Вена, Австрия) нормы потребности республики в наркотических средствах и психотропных веществах на 1999 год, представленные Государственной комиссией Республики Казахстан по контролю за наркотиками, для
утверждения международных квот Республики Казахстан на 1999 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)