Қазақстан Республикасы Шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 26 сәуір N 475 Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.11.15. N 1713 қаулысымен. ~P991713
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6 U990006_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі туралы ереже;
<*>
Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен.
P991093_
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.03. N 1301
қаулысымен.
P991301_
3. Қазақстан Республикасы Шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасына бір орынбасары болуға рұқсат етілсін.
4. "Қазақстан Республикасы Шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 13 мамырдағы N 433
P980433_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 14, 124-құжат) күші жойылды деп
танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 26 сәуірдегі N 475 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттігі туралы
Ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi (бұдан әрi - Агенттiк) Yкiметтiң құрамына кiрмейтiн, шағын кәсiпкерлiктi мемлекеттiк қолдау және дамыту саласында басшылықты, сондай-ақ заңмен көзделген шектерде салааралық үйлестiру мен басқа да арнайы атқару және шешiм шығару функцияларын жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органы болып табылады. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен. P991093_
2. Агенттiк өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң, Yкiметiнiң актiлерiне, өзге де нормативтiк құқықтық актiлерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Агенттiк өз атауы мемлекеттiк тiлде жазылған мөрлерi мен мөртаңбалары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi, сондай-ақ заңдарға сәйкес банктерде шоттары бар, мемлекеттiк мекеменiң ұйымдастырушылық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады.

Вопросы Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года N 475 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 ноября 1999 г. N 1713 ~P991713.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.11.1999 № 1713.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 6 U990006_ "О структуре Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
Положение об Агентстве Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса;
перечень организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 сентября 1999 г. N 1301 P991301_ )
3. Разрешить Председателю Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса иметь одного заместителя.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1998 года № 433 P980433_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса" (САПП Республики Казахстан 1998 г., № 14, ст. 124).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 1999 года № 475
Положение об Агентстве Республики Казахстан
по поддержке малого бизнеса
1. Общие положения
1. Агентство Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса (далее - Агентство) является центральным исполнительным органом Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства, осуществляющим руководство, а также в пределах, предусмотренных законодательством, - межотраслевую координацию и иные специальные исполнительные и разрешительные функции в сфере государственной поддержки и развития малого предпринимательства.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
2. Агентство осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента, Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
3. Агентство является юридическим лицом, в организационно- правовой форме - государственное учреждение, имеющее печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, а также счета в банках в соответствии с законодательством.

4. Агенттiк өз құзыретiндегi мәселелер бойынша заңдарда белгiленген тәртiппен бұйрықтар нысанында актiлер шығарады.
5. Агенттіктің штат санының лимитiн Қазақстан Республикасының Yкiметi бекiтедi. <*>
ЕСКЕРТУ. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен. P991093_
6. Агенттiктiң заңды мекен-жайы:
473000, Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Бейбiтшiлiк көшесi, 2.
7. Агенттiктiң толық атауы - "Қазақстан Республикасының Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi республикалық мемлекеттiк мекеме (Қазақстан Республикасының Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгі).
8. Осы Ереже Агенттiктiң құрылтай құжаты болып табылады.
9. Агенттiктiң қызметiн қаржыландыру тек республикалық бюджеттен ғана жүзеге асырылады.
2. Агенттiктiк негiзгi мiндеттерi, функциялары және құқықтары
10. Агенттiктiң негiзгi мiндеттерi:
1) шағын кәсiпкерлiктi дамыту үшiн қолайлы жағдайлар жасау жөнiнде, оның iшiнде оған қаржылық, техникалық және көмектердiң өзге де түрлерiн көрсету мәселелерi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу және шаралар қабылдау;
2) орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың шағын кәсiпкерлiктi қолдау жөнiндегi қызметiн үйлестiру;
3) Қазақстан Республикасында және аймақтарда шағын кәсiпкерлiктiң даму үрдiстерiне талдау жасау, шағын кәсiпкерлiктi дамытуға кедергi жасайтын факторларды анықтау;
4) несие, инвестициялық және сауда саясатын, сондай-ақ шағын кәсiпкерлiктiң субъектiлерiне қатысты жекешелендiру саясатын қалыптастыруға қатысу;
5) шағын кәсiпкерлiктi қорғауға бағытталған заңдардың сақталуын бақылауды жүзеге асыру болып табылады.
11. Агенттiк заңдарға сәйкес мынадай функцияларды жүзеге асырады:
1) шағын кәсiпкерлiктi қолдау және дамыту жөнiндегi мемлекеттiк бағдарламаларды ұйымдастырады және үйлестiреді;
2) шағын кәсiпкерлiктi қолдау мен дамытуды қамтамасыз ететiн нормативтiк құқықтық актiлердi әзiрлейдi және Yкiметке ұсынады;
3) мүдделi орталық және жергiлiктi атқарушы органдармен бiрлесiп шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiн түрлi мемлекеттiк тапсырыстар мен бағдарламаларды орындауға тартудың тәртiбiн айқындауға қатысады;
4) шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң мемлекеттiк қаржылық, материалдық-техникалық және ақпараттық ресурстарды, сондай-ақ ғылыми-техникалық әзiрленiмдер мен технологияларды пайдалануының жеңiлдiктi жағдайларын жасау туралы ұсыныс дайындайды;
5) шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң заемның және басқа да қаражаттың есебiнен жүзеге асырылатын инвестициялық және инновациялық қызметiн реттеу жөнiнде ұсыныс әзiрлейдi;

4. Агентство по вопросам своей компетенции в установленном
законодательством порядке издает акты в форме приказов.
5. Лимит штатной численности Агентства утверждается Правительством
Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 5 - в редакции постановления Правительства РК от 2
августа 1999 г. N 1093
P991093_
.
6. Юридический адрес Агентства:
473000, Республика Казахстан, город Астана, улица Бейбитшилик 2.
7. Полное наименование Агентства - республиканское
государственное учреждение Агентство Республики Казахстан по поддержке
малого бизнеса (Агентство Республики Казахстан по поддержке малого
бизнеса).
8. Учредительным документом Агентства является настоящее
Положение.
9. Финансирование деятельности Агентства осуществляется только из
республиканского бюджета.
2. Основные задачи, функции и права Агентства
10. Основными задачами Агентства являются:
1) выработка предложений и принятие мер по созданию благоприятных условий для развития малого предпринимательства, в том числе по вопросам оказания ему финансовой, технической и иных видов помощи;
2) координация действий центральных и местных исполнительных органов по поддержке малого предпринимательства;
3) анализ тенденций развития малого предпринимательства в Республике Казахстан и регионах, выявление факторов, препятствующих развитию малого предпринимательства;
4) участие в формировании кредитной, инвестиционной и торговой политики, а также политики приватизации по отношению к субъектам малого предпринимательства;
5) осуществление контроля за соблюдением законодательства, направленного на защиту малого предпринимательства.
11. Агентство в соответствии с законодательством осуществляет следующие функции:
1) организует и координирует выполнение государственных программ поддержки и развития малого предпринимательства;
2) разрабатывает и представляет в Правительство нормативные правовые акты, обеспечивающие поддержку и развитие малого предпринимательства;
3) совместно с заинтересованными центральными и местными исполнительными органами участвует в определении порядка привлечения субъектов малого предпринимательства к выполнению различных государственных заказов и программ;
4) подготавливает предложения о создании льготных условий использования субъектами малого предпринимательства государственных финансовых, материально-технических и информационных ресурсов, а также научно-технических разработок и технологий;
5) разрабатывает предложения по регулированию инвестиционной и инновационной деятельности субъектов малого предпринимательства, осуществляемой за счет заемных и других средств;

6) шағын кәсiпкерлiк саласында кадрларды даярлау қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру жүйесiн дамытуды қамтамасыз етедi;
7) республиканың аймақтарында шағын кәсiпкерлiктiң инфрақұрылымдарын қалыптастыруға және дамытуға жәрдемдеседi;
8) шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қоғамдық ұйымдарын (одақтарын, ассоциацияларын, конгрестерiн) ұйымдастыруға қолдау көрсетедi және олармен iс-қимыл жасасады;
9) шағын кәсiпкерлiктi қолдау және дамыту саласында халықаралық ынтымақтастықты жүзеге асырады;
10) жергiлiктi атқарушы органдарға шағын кәсiпкерлiктi қолдау жөнiндегi шараларды әзiрлеуде және iске асыруда жәрдем көрсетедi;
11) орталық және жергiлiктi атқарушы органдармен шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне байланысты проблемаларды шешуде - өзара іс-қимылды ұйымдастырады;
12) шағын кәсiпкерлiктiң жай-күйi мен оны мемлекеттiк қолдаудың тиiмдiлiгiне талдау жасайды;
13) шағын кәсiпкерлiктiң даму үрдiстерiн анықтау және шағын кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдау бағдарламаларының тиiмдiлiгiн айқындау үшiн шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне сауалнама ұйымдастырады, шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң өзектi мұқтаждарын анықтайды;
14) орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың шағын кәсiпкерлiктi қолдау және қорғау жөнiндегi заңдарды сақтауын бақылауды жүзеге асырады;
15) Қазақстан Республикасының Президентi мен Yкiметін шағын кәсiпкерлiктi қолдау жүйесiнiң кемшiлiктерiн жою жөнiнде қабылданған шаралар; шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң құқықтарын бұзушылықтар; Қазақстан Республикасының Президентi мен Yкiметiнiң шағын кәсiпкерлiктi қолдау және қорғау жөнiндегi актiлерiнiң iске асырылу барысы туралы хабардар етедi, сондай-ақ олардың тиiсiнше орындалмауына кiнәлi лауазымды тұлғаларды республиканың заңдарында көзделген жауапкершiлiкке тарту туралы ұсыныс енгiзедi;
16) мемлекеттiк органдарға қарау үшiн анықталған жолсыздықтарды, Қазақстан Республикасы Президентiнiң, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шағын кәсiпкерлiктi қолдау және қорғау туралы актiлерiнiң орындалмауына немесе тиiсiнше орындалмауына ықпал ететiн себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныс енгiзедi;
17) мемлекеттiк органдардың, өзге де ұйымдардың және азаматтардың өтiнiштерiн қарайды, шағын кәсiпкерлiктi қолдау және қорғау мәселелерi жөнiнде қорытындылар ұсынады;
18) Yкiмет пен тиiстi мемлекеттiк органдарға шағын кәсiпкерлiктi қолдауды қамтамасыз ету мақсатында салық салу жүйесiн жетiлдiру қаржы және несие саясатын өзгерту жөнiнде ұсыныстар енгiзедi;
19) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне қатысты жекешелендiру саясатын қалыптастыруға және iске асыруға қатысады;

6) обеспечивает развитие системы подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в области малого предпринимательства;
7) способствует формированию и развитию инфраструктуры малого предпринимательства в регионах республики;
8) оказывает поддержку в организации и взаимодействует с общественными организациями (союзами, ассоциациями, конгрессами) субъектов малого предпринимательства;
9) осуществляет международное сотрудничество в области поддержки и развития малого предпринимательства;
10) оказывает содействие местным исполнительным органам в разработке и реализации мер по поддержке малого предпринимательства;
11) организует взаимодействие центральных и местных государственных органов в решении проблем, связанных с деятельностью субъектов малого предпринимательства;
12) анализирует состояние малого предпринимательства и эффективность государственной поддержки;
13) организует анкетирование субъектов малого предпринимательства для выявления тенденций развития малого предпринимательства и определения эффективности программ развития и поддержки малого предпринимательства, выявляет насущные потребности субъектов малого предпринимательства;
14) осуществляет контроль за соблюдением центральными и местными исполнительными органами законодательства по поддержке и защите малого предпринимательства;
15) информирует Президента и Правительство Республики Казахстан о принятых мерах по устранению недостатков системы поддержки малого предпринимательства; нарушениях прав субъектов малого предпринимательства; ходе реализации актов Президента и Правительства Республики Казахстан по поддержке и защите малого предпринимательства, а также вносит предложения о привлечении должностных лиц, виновных в их ненадлежащем исполнении, к ответственности, предусмотренной законодательством республики;
16) вносит для рассмотрения в государственные органы предложения об устранении выявленных нарушений, причин и условий, способствующих неисполнению или ненадлежащему исполнению актов Президента Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан о поддержке и защите малого предпринимательства;
17) рассматривает обращения государственных органов, иных организаций и граждан, представляет заключения по вопросам поддержки и защиты малого предпринимательства;
18) вносит в Правительство и соответствующие государственные органы предложения по совершенствованию системы налогообложения, изменению финансовой и кредитной политики с целью обеспечения поддержки малого предпринимательства;
19) совместно с Министерством финансов Республики Казахстан участвует в формировании и реализации политики приватизации по отношению к субъектам малого предпринимательства;

20) шағын кәсiпкерлiктi дамытуға және қолдауға бағытталған қаржы қаражатын пайдаланудың тиiмдiлiгiн бақылауды жүзеге асыруға қатысады;
21) шағын кәсiпкерлiктi дамыту жөнiндегi аймақтық бағдарламаларды зерделеу мен талдауды жүзеге асырады;
22) шағын кәсiпкерлiктi қаржылық, техникалық және инвестициялық қолдауды, оның сыртқы экономикалық қызметiн үйлестiрудi жүзеге асырады, шағын кәсiпкерлiктi дамытуға жәрдемдесетiн шетелдiк әрiптестермен ғылыми-техникалық және өндiрiстiк-коммерциялық байланыстар орнатуға ықпал етедi;
23) қолданылып жүрген заңдарға сәйкес басқа да функцияларды жүзеге асырады.
12. Агенттiк негiзгi мiндеттерiн iске асыру және өз функцияларын жүзеге асыру мақсатында заңдарда белгiленген тәртiппен өз құзыретiнiң шегiнде:
1) мемлекеттiк мекемелер мен өзге де ұйымдардан шағын кәсiпкерлiктi дамытуға қатысты мәселелер жөнiнде қажеттi құжаттар мен материалдарды сұратуға және алуға;
2) шағын кәсiпкерлiктiң дамуына қатысты мәселелер жөнiнде мемлекеттiк органдар мен өзге де ұйымдарды тексерудi жүзеге асыруға, олардың лауазымды тұлғаларын тыңдауға, ауызша және жазбаша түсiнiктемелер, құжаттар, анықтамалар және өзге де материалдар алуға;
3) Қазақстан Республикасының Президентi мен Yкiметiн шағын кәсiпкерлiктi қорғау және мемлекеттiк қолдау мәселелерi жөнiнде, сондай-ақ анықталған шағын кәсiпкерлiктi қорғау және мемлекеттiк қолдау жөнiндегi заңдардың бұзылуын жою жөнiнде қолданылған шаралар туралы хабардар етуге;
4) шағын кәсiпкерлiктi дамытуға бағытталған нормативтiк құқықтық
актiлердiң жобаларын әзiрлеуге;
5) сарапшыларды тартуға, коммерциялық емес ұйымдармен, уақытша
шығармашылық ұжымдармен шағын кәсiпкерлiктiң проблемалары жөнiнде
талдаулық шолулар мен болжамдар дайындау жөнiнде шарттар жасасуға;
6) қолданылып жүрген заңдарға сәйкес өзге де құқықтарды жүзеге
асыруға құқылы.
3. Агенттiктiң мүлкi
13. Агенттiктiң жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкi болады.
14. Агенттiкке бекiтiлген мүлiк республикалық меншiкке жатады.
15. Агенттiктiң өзiне бекiтiлген мүлiктi өз бетiнше иелiктен
шығаруға немесе оған өзгедей тәсiлмен билiк етуге құқығы жоқ.
4. Агенттіктің қызметін ұйымдастыру
16. Агенттікті Қазақстан Республикасының Үкіметі қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын Төраға басқарады.
Агенттік төрағасының оның ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын бір орынбасары болады.

20) принимает участие в осуществлении контроля за эффективностью использования финансовых средств, направленных на поддержку и развитие малого предпринимательства;
21) осуществляет изучение и анализ региональных программ развития малого предпринимательства;
22) осуществляет координацию финансовой, технической и инвестиционной поддержки малого предпринимательства, его внешнеэкономической деятельности, способствует установлению научно-технических и производственно-коммерческих связей с зарубежными партнерами, содействующими развитию малого предпринимательства;
23) осуществляет другие функции в соответствии с действующим законодательством.
12. В целях реализации основных задач и осуществления своих функций Агентство в установленном законодательством порядке и в пределах своей компетенции вправе:
1) запрашивать и получать от государственных учреждений и иных организаций необходимые документы и материалы по вопросам, касающимся развития малого предпринимательства;
2) осуществлять проверки государственных учреждений и иных организаций, заслушивать их должностных лиц по вопросам, касающимся развития малого предпринимательства, а также получать устные и письменные объяснения, документы, справки и иные материалы;
3) информировать по вопросам поддержки и развития малого бизнеса Президента и Правительство Республики Казахстан, а также о принимаемых и принятых мерах по устранению выявленных нарушений законодательства по вопросам защиты и государственной поддержки малого предпринимательства;
4) разрабатывать проекты нормативных правовых актов, направленных
на развитие малого предпринимательства;
5) привлекать экспертов, заключать с некоммерческими
организациями, временными творческими коллективами договоры по
подготовке аналитических обзоров и прогнозов по проблемам малого
предпринимательства;
6) осуществлять иные права в соответствии с действующим
законодательством.
3. Имущество Агентства
13. Агентство имеет на праве оперативного управления обособленное
имущество.
14. Имущество, закрепленное за Агентством, относится к
республиканской собственности.
15. Агентство не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом.
4. Организация деятельности Агентства
16. Агентство возглавляет Председатель, назначаемый на должность и освобождаемый от должности Правительством Республики Казахстан.
Председатель Агентства имеет одного заместителя, назначаемого на должность и освобождаемого от должности Правительством Республики Казахстан по представлению Председателя Агентства.

17. Агенттіктің төрағасы Агенттіктің жұмысын ұйымдастырады және оған басшылық жасайды және Агенттікке жүктелген міндеттердің орындалуы мен оның өз функцияларын жүзеге асыру үшін дербес жауаптылықта болады.
18. Агенттіктің төрағасы осы мақсатта:
1) өз орынбасары мен Агенттіктің құрылымдық бөлімшелері
басшыларының міндеттері мен өкілеттіктерін айқындайды;
2) заңдарға сәйкес Агенттіктің қызметкерлерін қызметке
тағайындайды және қызметтен босатады;
3) заңдарда белгіленген тәртіппен және өз құзыретінің шегінде
Агенттіктің қызметкерлерін көтермелейді және оларға тәртіптік жаза
қолданады;
4) Агенттіктің бұйрықтарына қол қояды;
5) Агенттiктің құрылымын және Агенттiктiң құрылымдық бөлімшелері
туралы ережені бекітеді;
<*>
6) мемлекеттік органдарда, өзге де ұйымдарда Агенттіктің атынан
өкілдік етеді;
7) заңдарға сәйкес өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады;
ЕСКЕРТУ. 18-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен.
P991093_
5. Агенттікті қайта ұйымдастыру және тарату
19. Агенттікті қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан
Республикасының заңдарына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 26 сәуірдегі N 475 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттігінің
қарауындағы ұйымдардың
Тізбесі
"Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" жабық акционерлік қоғамы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

17. Председатель Агентства организует и руководит работой Агентства и несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Агентство задач и осуществление ею своих функций.
18. В этих целях председатель Агентства:
1) определяет обязанности и полномочия своего заместителя и руководителей структурных подразделений Агентства;
2) в соответствии с законодательством назначает на должности и освобождает от должностей работников Агентства;
3) в установленном законодательством порядке и в пределах своей
компетенции поощряет и налагает дисциплинарные взыскания на работников
Агентства;
4) подписывает приказы Агентства;
5) утверждает структуру Агентства и положения о структурных
подразделениях Агентства;
6) представляет Агентство в государственных учреждениях, иных
организациях;
7) осуществляет иные полномочия в соответствии с
законодательством.
Сноска. В пункт 18 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 2 августа 1999 г. N 1093
P991093_
.
5. Реорганизация и ликвидация Агентства
19. Реорганизация и ликвидация Агентства осуществляется в
соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 1999 года № 475
Структура Агентства Республики Казахстан
по поддержке малого бизнеса
Руководство
Управление государственной политики развития и поддержки малого
предпринимательства
Управление обеспечения свободы предпринимательской деятельности
субъектов малого бизнеса
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 1999 года № 475
Перечень организаций, находящихся в ведении
Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса
Закрытое акционерное общество "Фонд развития малого
предпринимательства".
(Специалисты: Э.Жакупова
А.Турсынова)