"Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің Ақпараттық-баспа орталығы" - "Қазстатақпарат" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 сәуір N 479
Елдің әлеуметтік-экономикалық дамуы туралы жұртшылықтың хабардар болу деңгейін көтеру, сондай-ақ статистикалық қызмет көрсетулерді тұтынушыларға сапалы жалпыға бірдей қызмет көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігінің Ақпараттық-баспа орталығы" - "Қазстатақпарат" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі Кәсіпорынға қатысты мемлекеттік басқару органы, сондай-ақ мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асырушы орган болып белгіленсін.
Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі Кәсіпорынның жарғысын бекітсін және белгіленген тәртіппен оның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ жарғылық қорын қалыптастырсын.
Аталған Кәсіпорынның негізгі міндеттері:
статистикалық ақпаратты басып шығару, тарату және сату;
статистикалық жинақтарды, бюллетеньдерді, статистикалық есептілік нысандарының бланкілерін басып шығаруға байланысты полиграфиялық қызметтер;
маркетингтік зерттеулер саласында қызметтер көрсету болып табылады.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.31. N 1460 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Республиканского государственного предприятия "Информационно-издательский центр Агентства Республики Казахстан по статистике" - "Казстатинформ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 479
В целях повышения уровня информированности общества о социально- экономическом развитии страны, а также качественного всеобщего обслуживания потребителей статистических услуг Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное предприятие "Информационно-издательский центр Агентства Республики Казахстан по статистике" - "Казстатинформ" на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления, а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности, Агентство Республики Казахстан по статистике.
Агентству Республики Казахстан по статистике утвердить устав Предприятия и в установленном порядке обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции, а также сформировать его уставный фонд.
Основными задачами данного Предприятия являются:
издание, распространение и реализация статистической информации;
полиграфические услуги, связанные с изданием статистических сборников, бюллетеней, бланков форм статистической отчетности;
оказание услуг в области маркетинговых исследований.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. (Пункт утратил силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2004 года N 1460 ).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан