Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 ақпандағы N 132 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 эылғы 27 сәуір N 480. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен. ~P991433
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Штат санының лимитін бекіту
туралы" 1999 жылғы 16 ақпандағы N 132 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен агенттіктердің
(министрліктердің жанындағы комитеттерді қоса алғанда) орталық аппараты
мен олардың аумақтық бөлімшелері қызметкерлерінің штат санының лимитінде:
реттік нөмірі 3-жолдағы "728 және "9938" деген сандар "858" және
"9808" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года N 132
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 480. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.09.1999 № 1433.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года № 132 "Об утверждении лимита штатной численности" следующие изменения:
в лимите штатной численности работников центральных аппаратов министерств и агентств (включая комитеты при министерствах) и их территориальных подразделений, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3, цифры "728" и "9938" заменить цифрами "858" и "9808".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)