Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 қыркүйектегі N 1150 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 мамыр N 554. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.04.08. N 537 қаулысымен. ~P000537
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халықтың өмір сүру деңгейінің негізгі көрсеткіштерін айқындау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 қыркүйектегі N 1150 P961150_  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың үшінші абзацындағы "ай сайын" деген сөздер "тоқсан сайын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 года № 1150
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 1999 года № 554. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 апреля 2000 г. N 537 ~P000537
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
19 сентября 1996 года № 1150
P961150_
"Об организации работы по
определению основных показателей уровня жизни населения" следующее
изменение:
в абзаце третьем пункта 1 слово "ежемесячно" заменить словом
"ежеквартально";
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Н.Мартина)