Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 желтоқсандағы N 1538 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 мамыр N 558
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Бағалы қағаздармен биржалық сауда жасауды жандандыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 желтоқсандағы N 1538 P961538_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 52, 499-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі белгіленген тәртіппен акционерлік қоғамдардың 200 000 есеп айырысу көрсеткіштеріне дейінгі мәлімделген жарғылық капиталымен бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және бағалы қағаздарды шығару қорытындылары мен оларды орналастыру туралы есеп беру жөніндегі материалдарды Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясына беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 года № 1538
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 1999 года № 558
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 года № 1538 P961538_ "О мерах по активизации биржевой торговли ценными бумагами" (САПП Республики КАзахстан, 1996 г., № 52, ст. 499) следующее изменение:
пункт 5 исключить.
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить передачу Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам материалов по регистрации эмиссий ценных бумаг и отчетах об итогах выпуска и размещения ценных бумаг акционерных обществ с заявленным уставным капиталом до 200 000 расчетных показателей.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан