1999 жылғы 8-11 маусымда Астана қаласында Темір жолдар ынтымақтастығы ұйымының министрлері Кеңесінің XXVII сессиясын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 мамыр N 580
Темір жолдар ынтымақтастығы ұйымының шеңберінде Қазақстан Республикасының темір жол көлігі саласындағы ынтымақтастығын дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігінің бюджеттік қаржыландыру қаражатын тартпастан 1999 жылы 8-11 маусымда Астана қаласында Темір жолдар ынтымақтастығы ұйымының министрлері Кеңесінің XXVII сессиясын өткізу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігі "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнымен бірлесіп Темір жолдар ынтымақтастығы ұйымының министрлері Кеңесінің XXVII сессиясын өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі сессияға қатысушыларға келу және кету құжаттарын ресімдеуге, халықаралық ұйымдардың өкілдерін қарсы алуды ұйымдастыруға жәрдем көрсетсін.
4. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі әуежайда,
жүру бағыты бойынша делегациялардың қауіпсіздігін, олардың болатын
жерлерінде (бағдарлама бойынша) және сессия жұмысы кезеңінде кеңесті
өткізу барысында қоғамдық тәртіпті ұстап тұруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін-атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О проведении XXVII сессии Совещания министров Организации сотрудничества железных дорог в городе Астане 8-11 июня 1999 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 580
В целях развития сотрудничества Республики Казахстан в области железнодорожного транспорта в рамках Организации сотрудничества железных дорог Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан о проведении в городе Астане 8-11 июня 1999 года XXVII сессии Совещания министров Организации сотрудничества железных дорог без привлечения средств бюджетного финансирования.
2. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан совместно с Республиканским государственным предприятием "Казакстан темiр жолы" обеспечить организационные мероприятия по проведению XXVII сессии Совещания министров Организации сотрудничества железных дорог.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам сессии, организации встреч представителей международных организаций.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность делегаций в аэропорту, по маршрутам следования, поддержание общественного порядка в местах их посещения (по программе) и в ходе проведения совещания в период работы сессии.
5. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на
Министерство транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалист: Э.Жакупова
Оператор:   Н.Мартина)