"Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 мамыр N 586. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.04.09. N 482 қаулысымен. ~P010482
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) бір ай мерзімде "Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қоғам) құрылтай құжаттарын "Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңына сәйкес келтіру жөніндегі іс-шараларды жүргізуді
қамтамасыз
етсін;
2) қосымшаға сәйкес құрамда Қоғамның Директорлар кеңесін құрсын;
3) Қоғамның Директорлар кеңесіне Б.Б. Жәмішевті Кеңестің төрағасы
етіп сайлау ұсынылсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылы 1
желтоқсандағы N 365 өкімі;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 25 мамырдағы
N 92 өкімі.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 15 мамырдағы
N 586 қаулысына
қосымша
"Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлік
қоғамы Директорлары кеңесінің
Құрамы
Жәмішев Болат Бидахметұлы   - Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрі
Абдулина Нәйлә              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Құрманбекқызы                 Банкі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Бектасов Әбен Ағыбайұлы     - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Сүлейменов Серік Жүсіпұлы   - Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Сұлтанқұлов Ерік Ахметханұлы - "Мемлекеттік жинақтаушы
зейнетақы қоры" ЖАҚ-ы
директорының міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Некоторые вопросы закрытого акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года N 586 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 апреля 2001 г. N 482 ~P010482
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) в месячный срок обеспечить проведение мероприятий по приведению учредительных документов закрытого акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд" (далее - Общество) в соответствие с Законом Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "Об акционерных обществах";
2) образовать Совет директоров Общества в составе, согласно
приложению;
3) рекомендовать Совету директоров Общества избрать председателем
Совета Жамишева Б.Б.
2. Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 декабря
1997 года № 365;
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая
1998 года № 92.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 1999 года № 586
Состав
Совета директоров закрытого акционерного
общества "Государственный накопительный пенсионный фонд"
Жамишев                    вице-Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Абдулина                   заместитель Председателя Национального Банка
Наилия Курманбековна       Республики Казахстан (по согласованию)
Бектасов                   вице-Министр государственных доходов Республики
Абен Агыбаевич             Казахстан
Сулейменов                 вице-Министр труда и социальной защиты
населения
Серик Жусипович            Республики Казахстан
Султанкулов                и.о. директора ЗАО "Государственный
накопительный
Ерик Ахметханович          пенсионный фонд"
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)