Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 желтоқсандағы N 1330 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 мамыр N 611
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Әуе кемелерін сатып алу" жобасын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 желтоқсандағы N 1330 P981330_ қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қазақстан Республикасының 1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялар бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1388 P981388_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 50, 475-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялар бағдарламасының 3-қосымшасында:
реттік нөмірі 15-жол алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі аталған қаулының негізінде берілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігін жойсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1998 года № 1330
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1999 года № 611
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1998 года № 1330 P981330_ "О реализации проекта "Приобретение воздушных судов".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1388 P981388_ "О Программе государственных инвестиций Республики Казахстан на 1996-1998 годы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 50, ст. 475) следующие изменения:
в приложении 3 к Программе государственных инвестиций Республики Казахстан на 1996-1998 годы, утвержденной указанным постановлением:
строку, порядковый номер 15, исключить.
3. Министерству финансов Республики Казахстан аннулировать государственную гарантию Республики Казахстан, выданную на основании названного постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)