Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 қыркүйектегі N 839 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 22 мамыр N 614. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.01. N 922 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында халықты туберкулезден қорғаудың шұғыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы
қыркүйектегі N 839 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 30, 265-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы:
"Көшербаев Қырымбек       - Қазақстан Республикасының Білім,
Елеуұлы                     мәдениет және денсаулық сақтау
министрі, төрағаның орынбасары
Бахмутова Елена           - Қазақстан Республикасы Қаржы
Леонидовна                  министрлігінің Бюджеттік
департаменті директорының
орынбасары
Нұрқиянов Төлеухан        - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұратханұлы                 шаруашылығы министрі" деген
жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Көшербаев Қырымбек       - Қазақстан Республикасының
Елеуұлы                     Денсаулық сақтау, білім және
спорт министрі, төраға
Бахмутова Елена           - Қазақстан Республикасының
Леонидовна                  Қаржы министрлігі Бюджеттік
департаментінің директоры
Нұрқиянов Төлеухан        - Қазақстан Республикасының
Мұратханұлы                 Ауыл шаруашылығы бірінші
вице-министрі - Мал дәрігерлік
қадағалау комитетінің төрағасы";
Туберкулезге қарсы күрес жөніндегі республикалық үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар  енгізілсін:
Бейсенов Аманжол          - Қазақстан Республикасының Ішкі
Мұсайынұлы                  істер вице-министрі
Үәйісов Мерей Құрманұлы   - Қазақстан Республикасының
Әділет вице-министрі
Дүрімбетов Еркін          - Қазақстан Республикасының Бас
Ермекұлы                    мемлекеттік санитарлық дәрігері
Жәнгереев Амангелді       - Қазақстан Республикасының
Әбдірахманұлы               Туберкулез проблемалары                                              ұлттық орталығының директоры,
хатшысы;
Балташ Молдабайұлы Тұрсынбаев, Нұрлан Алдабергенұлы Сәрсенбаев, Ерік Мұхамед-Хафизұлы Асқаров, Серік Тұрғынбеков көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 года № 839
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года № 614. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 сентября 2004 года N 922 (P040922)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 года № 839  P980839_   "О неотложных мерах защиты населения от туберкулеза в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 30, ст. 265) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению строки:
"Кушербаев Крымбек       - Министр образования, культуры и
Елеуович                   здравоохранения Республики Казахстан,
заместитель председателя
Бахмутова Елена          - заместитель Директора Бюджетного
Леонидовна                 департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Нуркиянов Тулеухан       - Министр сельского хозяйства
Муратханович               Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Кушербаев Крымбек      -  Министр здравоохранения, образования и
Елеуович                   спорта Республики Казахстан,
председатель
Бахмутова Елена          - Директор Бюджетного
Леонидовна                 департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Нуркиянов Тулеухан       - первый вице-Министр сельского хозяйства
Муратханович               Республики Казахстан - Председатель
Комитета ветеринарного надзора";
ввести в состав Республиканского координационного совета по борьбе с туберкулезом:
Бейсенова Аманжола       - вице-Министра внутренних дел
Мусаиновича                Республики Казахстан
Ваисова Мерея            - вице-Министра юстиции Республики
Курмановича                Казахстан
Дурумбетова Еркина       - Главного государственного санитарного
Ермековича                 врача Республики Казахстан
Жангиреева Амангельды    - директора Национального центра проблем
Абдрахмановича             туберкулеза Республики Казахстан,
секретарем;
вывести из указанного состава:
Турсумбаева Балташа Молдабаевича, Сарсембаева Нурлана
Алдабергеновича, Аскарова Ерика Мухамед-Хафизовича, Тургимбекова
Серика.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан