Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы N 25 мамыр N 636
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкімші-мекемелерінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын орталық атқарушы органдар әкімшілік ететін бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың тізбесі:
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" бөлімі, 31 "Сотталғандарды және тергеудегі тұтқынға алынған адамдарды ұстау" деген бағдарлама мынадай мазмұндағы 30-кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторлары";
2) аталған қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ заңдарға сәйкес мемлекеттік мекемелерге қайта тіркеуге жататын республикалық бағдарламаларды орындаушы мекемелердің тізбесі:
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы "реттік нөмірі 14-жолмен толықтырылсын:
"14 Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторлары".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1335
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1999 года № 636
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1335 P981335_ "Вопросы учреждений-администраторов программ, финансируемых из государственного бюджета" следующие дополнения:
1) Перечень программ и подпрограмм, финансируемых из республиканского бюджета, администрируемых центральными исполнительными органами, утвержденный указанным постановлением:
раздел "Министерство внутренних дел Республики Казахстан", программу 31 "Содержание осужденных и следственно-арестованных лиц" дополнить подпрограммой 30 следующего содержания:
"30 Исправительные учреждения и следственные изоляторы".
2) Перечень учреждений, выполняющих республиканские программы, финансируемые из республиканского бюджета, а также подлежащих перерегистрации в соответствии с законодательством в государственные учреждения, утвержденный указанным постановлением:
раздел "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить
строкой, порядковый номер 14, следующего содержания:
"14 Исправительные учреждения и следственные изоляторы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)