1999 жылдың аңшылық маусымына арналған жабайы аңдарды аулаудың лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 мамыр N 666
"Жануарлар дүниесін қорғаУ, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1999 жылдың аңшылық маусымына арналған жабайы аңдарды аулаудың лимиттері 1-3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 31 мамырдағы N 666 қаулысына 1-қосымша
Тұяқты жануарлардың аңшылық түрлері мен аюдың саны және оларды
аулаудың 1999 жылдың аңшылық маусымына арналған лимиті
(бас)
________________________________________________________________________
|Рет|Облыстардың     |           Жануарлардың түрлері                    |
|N  |  атауы         |___________________________________________________|
|   |                | Бұлан     |  Асыл тұқымды|  Елік     |  Қабан     |
|   |                |           |    бұғы      |           |            |
|   |                |__________ |______________|___________|____________|
|   |                |саны|аулау |саны| аулау   |саны| аулау| саны| аулау|
|   |                |    |лимиті|    |лимиті   |    |лимиті|     |лимиті|
|___|________________|____|______|____|_________|____|______|_____|______|
1  Ақмола           169     -                  349    28     30    3
2  Ақтөбе           20      -                  183    15     463   24
3  Алматы                       2780    97    3582    286   2374   213
4  Атырау                                                    700   20
5  Шығыс Қазақстан  660     -   2100    126   6000    480    900   81
6  Жамбыл                                      640    45     495   44
7  Батыс Қазақстан  79      -                  635     -     848   -
8  Қарағанды        323     -                  791    15     389   35
9  Қызылорда                                                 844   50
10 Қостанай         142     -                 3482    105    494   44
11 Маңғыстау                                                 320   29
12 Павлодар         130     -                 1293    55
13 Солтүстік
Қазақстан        227     -    852    42    8370    447    257   23
14 Оңтүстік
Қазақстан                                   265    3      852   77
________________________________________________________________________

Об утверждении лимитов добычи диких животных на сезон охоты 1999 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 1999 года № 666
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Z933300_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимиты добычи диких животных на сезон охоты 1999 года согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 мая 1999 года № 666
Численность и лимит добычи охотничьих видов копытных
животных и медведя на сезон охоты 1999 года
(голов)
______________________________________________________________________
№ !Наименование!                     Виды животных
п/п!  области   !-----------------------------------------------------
!            !      Лось    !Благородный  !  Косуля     !  Кабан   !
!            !              !   олень     !             !          !
!            !--------------!-------------!-------------!----------!
!            !числен-!лимит !числен!лимит !числен!лимит !числен!ли !
!            !ность  !добычи!ность !добычи!ность !добычи!ность !мит!
!            !       !      !      !      !      !      !      !до-!
!            !       !      !      !      !      !      !      !бы-!
!            !       !      !      !      !      !      !      !чи !
----------------------------------------------------------------------!
1  Акмолинская    169      -                    349    28    30     3
2  Актюбинская     20      -                    183    15   463    24
3  Алматинская                   2780    97    3582   286  2374   213
4  Атырауская                                               700    20
5  Восточно-
Казахстанская  660      -     2100   126    6000   480   900    81
6  Жамбылская                                   640    45   495    44
7  Западно-
Казахстанская   79      -                    635    -    848     -
8  Карагандинская 323      -                    791    15   389    35
9  Кызылординская                                           844    50
10 Костанайская   142      -                   3482   105   494    44
11 Мангистауская                                            320    29
12 Павлодарская   130      -                   1293    55
13 Северо-
Казахстанская  227      -      852    42    8370   447   257    23
14 Южно-Казахстанская                           265     3   852    77
________________________________________________________________________

Жиыны            1750    -    5732   265   25590  1479   8966   643
Алу проценті                         5,0          6,0           7,0
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________
|Рет|Облыстардың     |           Жануарлардың түрлері       |
|N  |  атауы         |______________________________________|
|   |                | Сібір тау |  Тоқал бұғы  |    Аю     |
|   |                |  ешкісі   |              |           |
|   |                |__________ |______________|___________|
|   |                |саны|аулау |саны| аулау   |саны| аулау|
|   |                |    |лимиті|    |лимиті   |    |лимиті|
|___|________________|____|______|____|_________|____|______|
1  Ақмола
2  Ақтөбе
3  Алматы           8462   420
4  Атырау
5  Шығыс Қазақстан  680     48  270     13     980    59
6  Жамбыл           490     34
7  Батыс Қазақстан
8  Қарағанды
9  Қызылорда
10 Қостанай
11 Маңғыстау
12 Павлодар
13 Солтүстік
Қазақстан
14 Оңтүстік
Қазақстан        950      64
________________________________________________________________________
Жиыны           10582  566    270    13      980    59
Алу проценті           5,0           5,0            6,0
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 31 мамырдағы N 666 қаулысына 2-қосымша
Терісі бағалы аңдардың саны және оларды аулаудың
1999 жылдың аңшылық маусымына арналған лимиті
(мың дана)
___________________________________________________________
|Рет|Облыстардың     | Суыр      |    Ондатр    |   Бұлғын  |
|N  | атауы          |           |              |           |
|   |                |__________ |______________|___________|
|   |                |саны|аулау |саны| аулау   |саны| аулау|
|   |                |    |лимиті|    |лимиті   |    |лимиті|
|___|________________|____|______|____|_________|____|______|
1  Ақмола          394,3  15,6   8,3   0,8
2  Атырау                        42,0  2,0
3  Алматы          38,3   1,9    40,6  9,4
4  Шығыс Қазақстан 108,4  5,4    18,8  4,3      2,5    0,5
5  Жамбыл           17,9  0,9    18,7  4,3
6  Қарағанды       341,5  17,0   4,6   1,0
7  Қызылорда                     0,3   -
8  Қостанай         47,1  2,3    0,5   0,1
9  Солтүстік
Қазақстан        54,7  2,75   22,1  5,0
Жиыны          1002,7  45,85  155,9  26,9     2,5   0,5
Алу проценті            4,0          17,0           20,0
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 31 мамырдағы N 666 қаулысына 3-қосымша
Құстардың саны оларды аулаудың 1999 жылдың
аңшылық маусымына арналған лимиті
(мың дана)
__________________________________________________________
|Рет|Облыстардың     |  Саңырау құр            |Қырғауыл   |
|N  | атауы          |                         |           |
|   |                |________________________ |___________|
|   |                |  саны     |аулау лимиті |саны| аулау|
|   |                |           |             |    |лимиті|
|___|________________|__________ |____________ |____|______|

Итого        1750    -      5732   265   25590  1479  8966   643
Процент изъятия                        5,0          6,0          7,0
(продолжение таблицы)
(голов)
_____________________________________________
!
---------------------------------------------!
Сибирский  !    Кабарга   !   Медведь    !
горный козҰл   !              !              !
---------------!--------------!--------------!
числен-!лимит  !числен-!лимит !числен-!лимит !
ность  !добычи !ность  !добычи!ность  !добычи!
---------------------------------------------!
!
!
8462    420                                  !
!
680     48      270     13      980     59  !
490     34                                  !
!
!
!
!
!
!
!
!
950    64                                   !
_____________________________________________
10582   566     270     13       980      59
5,0             5,0               6,0
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 мая 1999 года № 666
Численность и лимит добычи пушных зверей на сезон охоты 1999 года
(тыс.особей)
______________________________________________________________________
№ !Наименование !      Сурок     !    Ондатра     !     Соболь      !
п/п!  области    !----------------!----------------!-----------------!
!             !числен- !лимит  !числен -! лимит ! числен - !лимит !
!             !ность   !добычи ! ность  !добычи !  ность   !добычи!
---------------------------------------------------------------------!
1  Акмолинская    394,4     15,6      8,3     0,8
2  Атырауская                        42,0     2,0
3  Алматинская     38,3      1,9     40,6     9,4
4  Восточно-
Казахстанская  108,4      5,4     18,8     4,3      2,5       0,5
5  Жамбылская      17,9      0,9     18,7     4,3
6  Карагандинская 341,5     17,0      4,6     1,0
7  Кызылординская                     0,3      -
8  Костанайская    47,1      2,3      0,5     0,1
9  Северо-
Казахстанская   54,7      2,75    22,1     5,0
Итого        1002,7     42,85   155,9    26,9     2,5        0,5
Процент изъятия              4,0             17,0               20,0
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 мая 1999 года № 666
Численность и лимит добычи пернатой дичи
на сезон охоты 1999 года
(тыс.особей)
_____________________________________________________________________
№ !Наименование!         Глухарь            !          Фазан        !
!            !                            !                       !
п/п! области    !----------------------------!-----------------------!
!            !численность ! лимит добычи  !числен-  ! лимит добычи!
!            !            !               !ность    !             !
---------------------------------------------------------------------!

1  Алматы                                     62,8  6,6
2  Шығыс Қазақстан     2,1          0,21
3  Жамбыл                                     21,6  3,2
4  Қызылорда                                  14,4  2,0
5  Солтүстік
Қазақстан           0,6          0,01
6  Оңтүстік
Қазақстан                                  21,2  2,3
Жиыны               2,7          0,22     120,0  14,1
Алу проценті                     80,0            12,0
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

1  Алматинская                                   62,8        6,6
2  Восточно-
Казахстанская   2,1            0,21
3  Жамбылская                                     21,6        3,2
4  Кызылординская                                 14,4        2,0
5  Северо-
Казахстанская   0,6            0,01
6  Южно-Казахстанская                             21,2        2,3
Итого     2,7            0,22           120,0       14,1
Процент изъятия                 8,0                        12,0
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)