Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөніндегі агенттігін Астана қаласына орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 маусым N 687
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі агенттігін (бұдан әрі - Агенттік) 1999 жылғы 10 маусымға дейін Астана қаласына орналастыру жүзеге асырылсын.
Агенттіктің Алматы қаласынан Астана қаласына орталық аппараттың
қызметкерлерін 16 адам санында көшіру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Агенттіктің орталық аппаратының қызметкерлеріне Алматы
қаласынан Астана қаласына ауыстыру тәртібімен Астана қаласына
орналасқан мемлекеттік органдардың орталық аппаратының қызметкерлері
үшін заңдарда көзделген әлеуметтік кепілдіктер мен өтемақылар қолданылады
деп белгіленсін.
3.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.08.18. N 1179
қаулысымен.
P991179_
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О передислокации Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 687
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Осуществить передислокацию Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии (далее - Агентство) из города Алматы в город Астану до 10 июня 1999 года.
Принять предложение Агентства о передислокации из города Алматы в город Астану работников центрального аппарата в количестве 16 человек.
2. Установить, что социальные гарантии и компенсационные выплаты, предусмотренные законодательством для работников центральных аппаратов государственных органов, передислоцированных в город Астану, распространяются на работников центрального аппарата Агентства, переехавших в порядке перевода из города Алматы в город Астану.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 18
августа 1999 г. N 1179
P991179_
)
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)