|6. |Қазақстан Республикасында     |Еншілес банк.|1999 жыл |Ұлттық банк
|   |ирандық "Экспортты дамыту     |ті ашу туралы|         |(келісім
|   |банкі"  еншілес банкінің      |тиісті құжат.|         |бойынша)
|   |ашылуына байланысты мәселелер.|тарды дайын. |         |
|   |ді пысықтауды аяқтау          |дау          |         |
|___|______________________________|_____________|_________|_______________
|7. |Иран Ислам Республикасы Жол   |Мерзімін ке. |1999     |Сыртқы істер
|   |және көлік министрінің Қазақ. |лісу және    |жылғы    |министрлігі,
|   |стан Республикасына сапарын   |сапар бағдар |ІІ тоқсан|Көлік, коммуни.
|   |ұйымдастыру                   |ламасын      |         |кациялар және
|   |                              |әзірлеу      |         |туризм министр.
|   |                              |             |         |лігі, Қаржы
|   |                              |             |         |министрлігі
|___|______________________________|_____________|_________|_______________
|8. |Түрікмен тарабының өкілдерін  |Комиссияның  |1999     |Энергетика,
|   |тарта отырып, Батыс Қазақстан-|қазақстандық |жылғы    |индустрия және
|   |Түрікменстан - Иран мұнай-газ |бөлігінің    |ІІ-ІІІ   |сауда министр.
|   |жобасы жөніндегі екі жақты    |құрамы жөнін.|тоқсан   |лігі, "Қазақ.
|   |комиссияны қалыптастыру       |де Қазақстан |         |ойл" ұлттық
|   |                              |Республикасы |         |мұнай-газ ком.
|   |                              |Үкіметінің   |         |паниясы (келі.
|   |                              |шешімін әзір.|         |сім бойынша),
|   |                              |леу және     |         |"ҚазТрансОйл"
|   |                              |түрікмен     |         |мұнай тасымал.
|   |                              |тарабы өкіл. |         |дау жөніндегі
|   |                              |дерінің қаты.|         |ұлттық компания
|   |                              |суымен коми. |         |(келісім бойын.
|   |                              |ссияның      |         |ша), Сыртқы
|   |                              |мәжілісін    |         |істер министр.
|   |                              |өткізу       |         |лігі
|   |                              |             |         |
|___|______________________________|_____________|_________|_______________
|9. |Қазақстан Республикасы мен    |Бағдарламаның|1999     |Энергетика,
|   |Иран Ислам Республикасы ара.  |жобасын иран |жылғы    |индустрия және
|   |сындағы таяудағы 10 жылға ар. |тарабына беру|ІІІ      |сауда министр.
|   |налған Сауда-экономикалық     |             |тоқсан   |лігі, Сыртқы
|   |ынтымақтастықтың бағдарламасын|             |         |істер министр.
|   |әзірлеу және иран тарабымен   |             |         |лігі
|   |келісу                        |             |         |
|___|______________________________|_____________|_________|_______________
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.

6  Завершение проработки   Подготовка     1999 г.  Национальный Банк (по
вопросов, связанных с  соответствующих          согласованию)
открытием в Республике документов об
Казахстан дочернего    открытии дочернего
банка иранского        банка
"Банка развития экспорта"
----------------------------------------------------------------------------
7  Организация визита в   Согласование  II квартал  Министерство иностранных
Республику Казахстан   сроков и       1999 г.    дел, Министерство
Министра дорог и       подготовка                транспорта, коммуникаций
транспорта Исламской   программы                 и туризма, Министерство
Республики Иран        визита                    финансов
---------------------------------------------------------------------------
8  Формирование           Решение         II-III   Министерство энергетики,
двухсторонней комиссии Правительства  квартал   индустрии и торговли,
по нефтегазовому       Республики     1999 г.   Национальная нефтегазовая
проекту Западный       Казахстан по             компания "Казахойл" (по
Казахстан-Туркменистан- составу                 согласованию),
Иран с привлечением    казахстанской            Национальная компания по
представителей         части комиссии           транспортировке нефти
туркменской стороны    и проведение             "КазТрансОйл" (по
заседания                согласованию), Министерство
комиссии с               иностранных дел
участием
представителей
туркменской
стороны
----------------------------------------------------------------------------
9  Разработка и         Передать проект    III     Министерство энергетики,
согласование с          программы     квартал   индустрии и торговли,
иранской стороной    иранской стороне  1999 г.  Министерство иностранных
Программы торгово-                              дел
экономического
сотрудничества
между Республикой
Казахстан и Исламской
Республикой Иран на
ближайшие 10 лет
______________________________________________________________________
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)